Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

31. 5. 2013, Tiskové zprávy
 

Nový závodní svět je připraven na launch stejně jako GRID 2™ od Codemasters® přijíždí na pulty obchodů v Evropě i Severní Americe.

Spolu s dlouho očekávaným vydáním hry pro Xbox 360®, PLAYSTATION®3 a Windows® PC, vydává Codemasters nový gameplay trailer, který ukazuje nejlepší auta, akce, lokace a závodníky pohromadě v GRID 2 v nové celosvětové soutěži World Series Racing. Video je možné shlédnout zde: www.youtube.com/gridgame.

V tomto launch videu se řítí supersporty jako McLaren F1 GT a Pagani Huayra ulicemi Paříže, čistokrevná cestovní auta reprezentují Volvo S60 BTCS, Gomez Competition GC 10.1 a BMW 320 na australském Red Bull Ringu a Dodge Chargers a Ford Mustang Mach 1 Twister Specials se prohání po California Coast. 

S útokem GRID 2 do obchodů, přejde i RaceNet, online komunitní web od Codemasters, který sleduje závody hráčů, jejich rivalů i jejich ocenění, z beta verze do plné. Srdcem GRID 2  je rozsáhlý multiplayer a RaceNet přináší širokou škálu nových funkcí, mezi které patří i přinášení nových cílů a rivalů každý týden a hráči tak mají před sebou v multiplayeru neustále nové výzvy. Musí si získat své RaceNet followers za svůj výkon ve hře, mohou nahrát videa ze svých nejlepších předjíždění a největších crashů na YouTube pro zobrazení na RaceNet, získat ceny RaceNet Awards a ještě mnohem vice. Všichni hráči se mohou zdarma zaregistrovat na www.racenet.com. 
GRID 2, který přináší celou řadu nových ohromujících funkcí, je dlouho očekávané pokračování kritiky opěvované a cenami ověnčené Race Driver: GRID™. Hráči budou moci zažít nový systém TrueFeel™, který přináší závodění, při kterém nepotřebujete asistenci, LiveRoutes™, které vyzývá hráče závodit na okruzích, které se dynamicky mění během závodu tak, že nikdy nebudete vědět, co vás čeká .

Fanoušci, kteří chtějí zůstat informovaní o největších novinkách přímo ze studia mohou sledovat www.gridgame.com a www.facebook.com/gridgame nebo následovat tým na www.twitter.com/gridgame.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.