Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

24. 1. 2013, Electronic Arts, Novinka, PC
 

Kolekce je dalším z doplňků hry The Sims 3. Hráči díky ní budou moci napodobovat jedinečné módní a designové styly 70., 80. a 90. let. Obsahem kolekce je oblečení, účesy, vousy nebo trendové dekorace dané doby, jako například velká konzolová sterea, nábytek či arkádové hrací automaty, jejichž prostřednictvím si Simíci mohou stylizovat příbytky v retro stylu.

V bezstarostných 70. letech propaří Simíci spoustu nocí ve zvonáčích, ošoupaných džínách a košilích s obřím límcem. Po návratu z diskotéky mohou doma pokračovat v tanci pod vlastní diskokoulí, perfektní dekorací, která dodá neodolatelný šmrnc každé místnosti.

V 80. letech nastupují rozměrné účesy, zářivé barvy a spousta oslňující záře. Simíci se ve stylu písničky „Physical“ oblékají do aerobikových kompletů s čelenkami, pletených legín a návleků typických pro módu této doby. Pokud se nesnaží vylepšit si postavu, ale ženou se za pracovním úspěchem, jistě mají alespoň jeden kostýmek nebo oblek s ramenními vycpávkami, které jim pomáhají šplhat vzhůru na kariérním žebříčku. Ať už si Simíci vyberou jakoukoli cestu, je jasné, že s oblečením 80. let budou sbírat jen samé úspěchy.

Devadesátá léta pak přinesou potrhané džíny, flanelové košile a vrstvené topy. Jako alternativu si Simíci též mohou vybrat oblečení „casual-chick“, do nějž tehdy patřily třeba nepravidelné lemované sukně a uhlazené účesy. Simíci se zálibou v této dekádě si budou moci domov vybavit děsivým metalovým nábytkem a proměnit jej v pohodové rockerské doupě.

Kolekce The Sims™ 3 Styl 70., 80. a 90. let je aktuálně v prodeji s věkovým hodnocením PEGI 12.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.