Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 7. 2012, 3DS, Nintendo, Novinky
 

Square Enix a Disney opět spojují své síly, aby hráče znovu uvedli v úžas novým dílem ze ságy epických akčních RPG, ve kterých se setkává svět Final Fantasy s univerzem populárních kreslených postav Walte Disney. Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance je žánrově typické japonské RPG s bojovým systémem, který se odehrává v reálném čase. Co je však na celé této sérii unikátní je spojení světů jedné z nejslavnější série RPGéček Final Fantasy s kouzelným světem Walta Disney. Narazíte nejen na známé postavy jako jsou Mickey Mouse, Goofy, kačer Donald nebo Pinocchio či na Claudeho alias na zvoníka u Matky Boží, ale také na povědomé světy pocházející z natolik známých pohádek.

Square Enix a Disney opět spojují své síly, aby hráče znovu uvedli v úžas novým dílem ze ságy epických akčních RPG, ve kterých se setkává svět Final Fantasy s univerzem populárních kreslených postav Walte Disney.

Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance je žánrově typické japonské RPG s bojovým systémem, který se odehrává v reálném čase. Co je však na celé této sérii unikátní je spojení světů jedné z nejslavnější série RPGéček Final Fantasy s kouzelným světem Walta Disney. Narazíte nejen na známé postavy jako jsou Mickey Mouse, Goofy, kačer Donald nebo Pinocchio či na Claudeho alias na zvoníka u Matky Boží, ale také na povědomé světy pocházející z natolik známých pohádek. 
 


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.