Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

22. 10. 2014, Novinky, Ubisoft, Wii U, Xbox One
 

Ubisoft oznámil, že Just Dance 2015, šestá hra v sérii Just Dance, u nás vyjde již 24. října 2014 a to napříč všemi platformami, včetně Wii U™, PlayStation®4 a Xbox One. Už nyní hra Just Dance 2015 obsahuje více než 40 skvělých songů a od 21. října si navíc budete moci stáhnout song od Ariany Grande a Zedda: “Break Free”.

„Za posledních šest let se z Just Dance stala nejprodávanější hudební hra, které se prodalo již více jak 50 milionů kusů,“ řekl Tony Key, senior vice president of sales and marketing z Ubisoftu, North America. „V letošním roce v Just Dance 2015 budeme spolupracovat s podstatně více umělci z žebříčku Billboard, než kdy dříve. Vyvinuli jsme také další herní prvky, které umožní zapojení fanoušků novým inovativním a interaktivním způsobem.“

Novinkou v Just Dance 2015 je funkce Dance VIP, která fanouškům poskytne větší přístup k jejich nejoblíbenějším umělcům. Fanoušci mohou tančit na záběry svých VIP osobností a porovnávat s nimi skóre. Hráči si zatančí spolu s umělci jako Austin Mahone a Jessie J, nebo osobnostmi jako Richy Jackson, který je choreografem Lady Gaga.

Pro nejnovější informace o hře Just Dance 2015 navštivte www.justdancegame.com. Sledujte také náš facebook https://www.facebook.com/ubisoftcze.

-- KONEC --

Kontaktní osoba:

 

Ing. Veronika Pelikánová

Marketing & PR manager

tel.: +420 284 000 165

mob: +420 776 776 255 veronika.pelikanova@conquest.czE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.