Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

1. 10. 2013, Tiskové zprávy, Ubisoft, Wii, Wii U
 

Ubisoft® dnes oznámil, že Just Dance 2014, nejnovější pokračování neprodávanější taneční série her*, bude k dispozici 4. října na Nintendo Wii™ a Wii U™, Sony Playstation®3 a Microsoft Xbox 360®.
Již tradičně je ve hře zakomponován výběr těch nejžhavějších songů současnosti spolu s peckami ze staré školy. Just Dance 2014 obsahuje více než 45 hitů, mezi nimiž stojí za zmínku zejména “Applause” od Lady Gaga, “Blurred Lines” od Robina Thickea (Ft. Pharrell), “Kiss You” od One Direction, “Get Lucky” od Daft Punk (Ft. Pharrell Williams), “Starships” od Nicki Minaj“ a také novinka “Roar” od Katy Perry, která bude k dispozici v den vydání jako bezplatné DLC.
„Hra Just Dance dokázala dát mé hudbě větší míru interaktivity a propojit miliony fanoušků s písničkami takovým způsobem, který jim skutečně umožnil stát se jejich součástí. Těším se až se budu moci dívat jak lidé na naši hudbu ve hře tančí“, říká slavný textař/producent Dr. Luke, jenž například pro Katy Perry složil a produkoval píseň „Roar“, která v Just Dance 2014 nebude chybět.
Letos také přibyla spousta nových prvků a fanouškovský zážitek se tak dostává o krok dále. Je třeba zmínit hlavně mód World Dance Floor, který do Just Dance poprvé přináší multiplayer. Hráči se zde připojí k virtuální crew - již tvoří jejich přátelé, nebo další fanoušci Just Dance – s níž budou soupeřit v rámci tematických „bitev“ (například Holky proti Klukům, či Crew proti Crew). Tancujte s celým světem!
Ku příležitosti vydání hry Just Dance 2014 je nově dostupná aplikace Autodance 2014 pro operační systémy iOS a následně bude také k dispozici pro Android. Autodance 2014 od Just Dance je jediná aplikace vytvářející videa a umožňující vymyslet vlastní choreografie na současné nejžhavější hity přímo z vašeho smartphonu. Ať už chce hráč předvédst své nejlepší pohyby nebo se jednoduše pobavit s přáteli, Autodance 2014 od Just Dance mu umožní zachytit vybrané momenty a následně je remixovat či k nim přidávat své nej songy. Aplikace pak automaticky vytváří jedinečné choreografie použitím pěti největších hitů z Just Dance 2014:
•    Get Lucky – Daft Punk Ft. Pharrell Williams
•    Blurred Lines – Robin Thicke Ft. Pharrell 
•    Feel So Right – Imposs Ft. Konshens
•    Kiss You – One Direction
•    Ghostbusters – Ray Parker Jr.
Hráči mohou sdílet svá videa s přáteli přes Facebook, Twitter, email nebo je ukázat celému světu pomocí JustDanceTV.com. Kromě toho aplikace umožňuje hráčům zvát si přátele či kohokoli dalšího z celého světa pro vytváření skupinových videí.
Just Dance 2014 také vyjde pro Sony PlayStation® 4 a Xbox One® spolu s vydáním těchto konzolí.
Pro více informací navštivte www.justdancegame.com nebo www.facebook.com/justdanceuk
Pro stažení Autodance 2014 od Just Dance navštivte: https://itunes.apple.com/gb/app/autodance-by-just-dance/id468655017 

Trailer ke stažení: http://static17.cdn.ubi.com/videos/prlinks/uk/JD2014_Launch_trailer_000_UK.zip
YouTube link:
http://www.youtube.com/watch?v=sTvo7XJV600
Další materiály ke stažení:
http://we.tl/AC7RMJp1Xf

*Zdroj: GFK and NPD. Sales LTD - March 2013E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.