Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

16. 4. 2013, PC, Tiskové zprávy
 

Codemasters® odhalili jak GRID 2™ pohltí hráče v novém světě multiplayerů poháněných RaceNetem (www.racenet.com), online rozšířením pro závodní hry od  Codemasters, které sleduje závody hráčů, porovnává je a odměňuje. Multiplayer mód z GRID 2 nabídne úplně nový systém postupů, který přináší více flexibility a propracované funkce, které může moderní online hraní nabídnout do závodního žánru. Video k odhalení multiplayer funkcí naleznete na www.youtube.com/gridgame.

GRID 2 Multiplayer módy:

Ať se již chtějí hráči ponořit do rychlého závodu online nebo ve dvou hráčích na rozdělené obrazovce, specializovat se na svou oblíbenou disciplínu nebo se stát jedním z nejlepších závodníků crossových závodů na světě, GRID 2 nabízí zážitek z multiplayeru, který se točí okolo individuálního stylu hráče. 

Širokou škálu herních módů v GRID 2 můžete hrát online až ve dvanácti hráčích. Nechybí zde ani custom races, které si můžete nastavit podle svých preferencí, pomocí výběru z předdefinovaného playlistu a naskočit tak rovnou do akce. Hráči si mohou upravovat svá auta upgrady a dostat tak svůj záznam do tabulky díky svému vylepšenému autu s jednoduchým ale přesto našlapaným editorem, který nabízí až 6 bilionů rozdílných kombinací.

Nová technologie, se kterou jistě neprohrajete zahrnuje i výběr hráčů online. Ti, kteří rádi mění barvy a vylepšují svá vozidla budou závodit spolu, zatímco závodníci v původních barvách se sejdou na startu spolu.  

Herní módy: Race (Including LiveRoutes™), Endurance, Drift, Touge, Checkpoint, Face Off, Time Attack. Global Challenge včetně Overtake a Power Lap.

RaceNet

RaceNet, free online rozšíření od Codemasters, které sleduje závody hráčů, porovnává je a odměňuje, bude spuštěn spolu s launchem GRID 2 a je stěžejní pro celý multiplayer mód. Hráči tak budou moci sdílet statistiky, výsledky a účastnit se Global Challenge eventů. RaceNet bude přístupný z hráčovy plochy, tabletu nebo mobilního zařízení pomocí speciálních aplikací. Hráči se mohou zaregistrovat již nyní a připravit se na launch GRID 2 na www.racenet.com. 

GRID 2 Rivals

Hráči budou mít vždy s kým hrát a vždy budou mít před sebou novou výzvu s GRID 2 Rivals system v RaceNet. GRID 2 nabídne tři typy soupeřů:
•    Weekly Rival: RaceNet automaticky vyhledá soupeře na týden, proti kterému budete závodit, podle schopností a aktivit ve hře. Můžete si být tedy jistí, že vždy dostanete toho správného soupeře.
•    Social Rival: Hráči si mohou sami vybrat soupeře z předchozích kol nebo z řad svých kamarádů. 
•    Custom Rival: Hráči si mohou vybrat libovolného protihráče například podle parametrů, jako je typ eventu nebo geografické umístění. 

Global Challenge

Global Challenge je když soupeření oživne v tomto úplně novém asynchoronickém herním módu. Hráči mohou hrát proti soupeřům, dokonce i když oni jsou offline a získat tak XP,  herní Cash a RaceNet Followers (viz. níže) pokud závodí až v devíti týdenních Global Challenges, vybraných z široké škály módů a lokací z GRID 2. Hráči mohou svůj postup sledovat v Global Challenge i prostřednictvím RaceNet. RaceNet Followers

Podle toho, jak se daří hráčům na trase se mohou stát online slavnými a chlubit se svými narůstajícími výsledky jejich RaceNet Followerům. Čím lépe se jim daří a mají více úkolů splněno, tím získají více Follower hráčů. Followers mohou být hráči ukradeny tím, že ho porazíte ve weekly Global Challenge a získány na RaceNetu tím, že se účastníte online akcí, Community Challenges a plníte úkoly RaceNetu. Hráči si také mohou odemknout RaceNet Rivals kartu, aby ukázali kolik získali Followerů a RaceNet bude prezentovat hráče, kteří jich mají nejvíce. 
Get Social
Hráči mohou ukázat své nečekané pokroky a crashe online - GRID 2 umožňuje nahrát rychle to nejlepší z jízdy na YouTube a RaceNet přímo ze hry jednoduše pak sdílet přes Facebook a Twitter. GRID 2, dlouho očekávané pokračování  Race Driver: GRID™, které získalo ocenění BAFTA a bylo kritiky vychvalováno, přijíždí na pulty obchodů 31. května pro Xbox 360® od Microsoft, PLAYSTATION®3 a Windows® PC a je již nyní dostupný pro přeedobjednávky.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.