Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

28. 7. 2017, 3DS, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy
 

Brain Training je zpátky! Nejnovější přírůstek do fenomenální herní série, které se jenom v Evropě prodalo přes 15 milionů kopií, nese název Dr Kawashima’s Devilish Brain Training: Can you stay focused? a počínaje dneškem je dostupný ve všech herních obchodech exkluzivně na zařízení z rodiny Nintendo 3DS. V moderním světě plném rozptylujících faktorů může být těžké zůstat soustředěný na skutečně podstatné věci. Tento užitečný herní pomocník se zaměřuje právě na tento problém a s hromadou ďábelských tréninkových aktivit je navržený právě na procvičování pracovní paměti.

Poprvé představena v roce 2006 je série Brain Training navržena tak, aby stimulovala mozek za pomoci sady výzev a aktivit. Je to už více než 10 let, co byla hra More Brain Training from Dr Kawashima: How Old Is Your Brain? vydána v Evropě a s tak velkým množstvím informací, se kterými se každodenně potýkáme, potřebujeme nový nástroj k oprášení všeho toho mentálního prachu, který se na našich mozcích kupí. No, a právě zde přijde malý Devilish Brain Training vhod.

Pracovní paměť nám umožňuje dočasně ukládat a používat informace a je klíčová pro každodenní aktivity jako odpovídání v konverzacích, promýšlení jednotlivých kroků postupu nebo předpovídání protivníkova kroku při sportu. Dr Kawashima’s Devilish Brain Training si klade za cíl procvičovat pracovní paměť a soustředění hráčů skrze výběr speciálních cvičení zvaných Devilish Training. Například v tom s názvem “1-Back” budou hráči řešit sérii jednoduchých matematických problémů, ale je v tom chyták. Hráči si totiž budou muset zapamatovat výsledky jednotlivých příkladů a vkládat je jako odpovědi dalších příkladů. Přitom si ale budou muset zapamatovat odpovědi na aktuální příklady a tak dále. Jedná se o perfektní cvičení pro ty, kteří někdy vstoupili do místnosti a zapomněli, co v ní vlastně chtěli nebo si nemohou vzpomenout, kde nechali klíčky od auta.

Přestože Devilish Training cvičení jsou náročná, jsou zároveň také rychlá a hráči jsou tak povzbuzováni k onomu cvičení 5 minut denně. Obtížnost jednotlivých úrovní je taktéž přizpůsobena automaticky podle výsledků hráče, takže trénovat mohou opravdu všichni. Krom osmi rozdílných Devilish Training cvičení si hráči mohou užít také následující aktivity:

·         Training Supplements – Výběr oblíbených cvičení z předchozích Brain Training her.

·         Brain Training – Karetní hry, hudební výzvy a logické testy, přičemž některé se vrací z předchozích Brain Training her.

·         Time Out – Odpočinkové aktivity navržené jako přestávka pro vás mozek po sadě Devilish Training cvičení.

·         Concentration Challenge – Otestujte si, jak dlouho dokážete udržet pozornost v sérii 2-Back Devilish výpočtů. Toto výzvu mohou hráči projít jenom jednou denně.

 

Celkem hra Dr Kawashima’s Devilish Brain Training: Can you stay focused? Nabízí 30 cvičení a miniher, přičemž 17 z nich jsou zcela nové kousky v rámci série. Dále je k dispozici větší množství úložných pozic, takže jednu kopii hry mohou používat také další členové rodiny.

Dr Kawashima’s Devilish Brain Training: Can you stay focused? je kompatibilní se všemi zařízeními z rodiny Nintendo 3DS, a to včetně handheldů Nintendo 2DS a New Nintendo 2DS XL. Nováčci v rámci série stejně jako veteráni zvažující další dávku tréninku mohou hru vyzkoušet díky zdarma stažitelné demoverzi dostupné na Nintendo eShopu.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.