Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

2. 4. 2014, 3DS, Nintendo, Novinka, Tiskové zprávy
 

Kouzelný příběh o obřím Dreamstalkovi a o únosu krále začne již 16. května, kdy vychází nová hra Kirby: Triple Deluxe pro rodinu konzolí Nintendo 3DS. Aby byl návrat tohoto růžového hrdiny dostatečně důstojný, oznámilo dnes Nintendo novou barevnou variantu Nintendo 2DS, která bude ve variaci růžové s bílou, která fanouškům umožní lépe reprezentovat Kirbiho barvy při hraní na cestách.

Nintendo 2DS Pink + White vychází stejně jako hra Kriby: Triple Felixe již 16. května. Kirby se tak bude stylově prezentovat v novém růžovém designu s bílými proužky po stranách a bílými zády.  Vydání této barevné varianty konzole bude také doprovázet nové stříbrné pouzdro pro Nintendo 2DS, které bude dostupné samostatně.

Nintendo 2DS vyšlo v říjnu 2013 a udrželo si mnoho hardwarových prvků Nintenda 3DS, včetně intuitivního ovládání, bezdrátové konektivity umožňující přístup k lokálnímu a online multiplayeru, Nintendo eShopu a dalších. Za rozumnou cenu se hráčům naskýtá možnost užít si rozsáhlý herní katalog (všechny Nintendo 3DS hry si lze zahrát ve 2D) a vychutnat si unikátní zážitky spojené s přenosnými Nintendo konzolemi.

Ideálním doplňkem této konzole je pak nový titul Kirby: Triple Deluxe, který hráčům zajistí barvitý plošinový zážitek plný pestrých úrovní a nepřátel. Někteří z nich Kirbymu poskytnou své unikátní schopnosti, poté, co je vdechne. Celá řada těchto „zkopírovaných“ schopnosti poskytne Kirbymu nový vzhled a celou sadu speciálních vylepšení a pohybových kombinací. Obzvláště magická je nová schopnost ‘‘Hypernova‘‘. Získáte ji nalezením a následným snědením magického ovoce. Jedná se o dočasně vylepšenou verzi jeho obvyklé „vdechovací“ schopnosti, jež mu umožní vcucnout větší překážky a dokonce i celé úseky dané úrovně, které mu stojí v cestě.

Kromě hraní Kirbyho a odhalování záhady uneseného krále Dedede, mohou hráči ve hře hledat více než 250 klíčenek, sloužících jako pocta Kirbyho sérii. Tyto klíčenky je následně možné měnit s přáteli pomocí funkce StreetPass. Rozmanité herní režimy jako je například Dedede’s Drum Dash dodávají Kirbyho akci zcela nový rozměr. Jako král Dedede se hráči budou muset vypořádat s rytmickými časově omezenými úrovněmi, jež jsou založené na ikonických melodiích her s Kirbym. Pro příznivce hry pro více hráčů je tu soutěžní mód Kirby Fighters. Ten si můžete vychutnat jak v rámci singleplayeru, tak až ve 4 hráčích pomocí funkce Download Play, kterou disponují systémy rodiny Nintendo 3DS (vyžadována je jen 1 kopie hry).

Nintendo 2DS bude od 16. května růžové! Barevná variace Pink + White bude k dostání ve stejný den jako Kirbyho nové dobrodružství – Kirby: Triple Deluxe. Titul vychází exkluzivně pro rodinu konzolí Nintendo 3DS. Pokud chcete vidět jaké pohádkové eskapády na fanoušky Kirbyho čekají, podívejte se na nový trailer, který také obsahuje ukázku nové barevné verze Nintenda 2DS.

Pro více informací nás sledujte na facebooku.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.