Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 2. 2015, 3DS, Nintendo, Novinky
 

13. února bude exkluzivně na Nintendo eShopu odhalen projekt pro Nintendo 3DS, na kterém po tři roky pracoval tříčlenný tým talentovaných nezávislých vývojářů. IRONFALL Invasion přináší majitelům kapesních konzolí akční a energií nabitý zážitek z pohledu třetí osoby. A aby toho nebylo málo, již od vydání hry bude dostupné určité množství bezplatného obsahu, abyste si hru mohli pořádně vyzkoušet.

V době, kdy země čelí invazi mimozemské armády, vás IRONFALL Invasion nechá obout vojenské boty odvážných jednotek odbojářů bojujících za získání země zpět ze spárů Dyxidů. Hra zavede hráče na mnoho různých míst po celém světě přímo do víru drsné bitevní vřavy odehrávající se uprostřed rozlehlých měst, v podzemních laboratořích, hlubokých kaňonech nebo dokonce uvnitř sopky, kde bude nutné neustále hledat nové krytí a hlídat si srdeční tep – pokud totiž přesáhne 200, bude s vámi konec.

Pro majitele konzolí Nintendo 3DS*** bude hlavní bojovým nástrojem dotyková obrazovka, která umožní zaměřovat nepřátele za pomoci stylusu a také nabíjet zbraně a krýt se před útoky. Na druhou stranu hráči s New Nintendo 3DS nebo New Nintendo 3DS XL mohou využít ovladač C Stick pro rychlé a precizní míření na nepřátele ve vypjatých bojových situacích.

Pro hru IRONFALL Invasion lze zakoupit dva módy – IRONFALL Invasion: Campaign a IRONFALL Invasion: Multiplayer

- IRONFALL Invasion: Campaign obsahuje 11 singleplayer úrovní nabytých akcí a také 78 odemknutelných výzev, které jsou postupně zpřístupňovány v průběhu plnění mise na záchranu Země.

IRONFALL Invasion: Multiplayer umožňuje souboj až šesti hráčů v lokálních a online multiplayrových scénářích, s šesti arénami, klasickými módy od „3 vs. 3“ po „free-for-all“ a možností sázet herní kredity, které jsou propojené s XP a úrovní hráče, na své šance na výhru daného zápasu. Navíc je tu také Survivor mód, který vám dá šanci samostatně trénovat své schopnosti proti počítačem kontrolovaným soupeřům v různých časově omezených scénářích.

Hráči si mohou na Nintendo eShop zakoupit jednotlivé módy zvlášť za 9,99 euro****, nebo jako kompletní hru za 19,98 euro. Při zakoupení obou módů zvlášť získají hráči přístup k nové multiplayerové zbrani HR pistol, zatímco při zakoupení celého kompletu získají HR pistol a Jukebox funkci, která umožňuje přehrávání herního soundtracku. Kromě toho bude ovšem již při vydání všem hráčům k dispozici také bezplatný obsah, který jim dá šanci vyzkoušet si první úroveň IRONFALL Invasion: Campaign a také lokální a online multiplayer z IRONFALL Invasion: Multiplayer s jednou arénou a omezeným počtem zbraní a charakterů v porovnání se zakoupenou plnou verzí.

Připravte se na intenzivní akci v 60 snímcích za sekundu, vyvinutou exkluzivně pro Nintendo 3DS nezávislými vývojáři VD-DEV, s plynulou hratelností, která naplno využívá nové unikátní možnosti New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL. IRONFALL Invasion přistane na Nintendo eShop pro Nintendo 3DS už 13. února.

Pokud se chcete dozvědět více o samotné hře a talentovaném týmu vývojářů, kteří za ní stojí, můžete se podívat na nový rozhovor s vývojáři zde: http://youtu.be/Xxmpk75M7Bs. Pro získání lepší představy o bitvě, která vás čeká, můžete shlédnout herní trailer: http://youtu.be/RTFvI1nSZ3s.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.