Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

22. 1. 2015, 3DS, Nintendo, Novinky
 

– Arion Sherwind a jeho přátelé ze slavného fotbalového týmu jsou zpět v novém dobrodružství, ale už to nebude stejné jako v Raimon Junior High. Arion se ocitá ve světě bez fotbalu a musí vyřešit jeho záhadné zmizení. Cestujte s ním v čase a vytvořte dokonalou jedenáctku, která přivede fotbal zpět. Inazuma Eleven GO Chrono Stones: Wildfire a Inazuma Eleven GO Chrono Stones: Thunderflash vychází na Nintendo 3DS a 2DS již 27. března.

Příběh začíná šokem Arioan Sherwinda kvůli zjištění, že jsou legendární fotbalové činy Raimon Junior High z ničeho nic neznámé. Kde kdysi stál mocný fotbalový stadion nyní leží baseballové hřiště. Děti, které kdysi kopaly míč na ulici, mají nyní plné ruce práce s basketbalem, gymnastikou, hudbou a kaligrafií. V paralelním světě, kde fotbal přestal existovat, musí Arion zjistit, co se stalo s "krásnou hrou". Musí řešit temné záměry El Dorado - světové vládnoucí rady - a čelit ničemům ohýbající čas, za účelem navrácení fotbalu do světa.

Vzrušující nové herní inovace mají premiéru ve hrách  Inazuma Eleven GO Chrono Stones: Wildfire a Inazuma Eleven GO Chrono Stones: Thunderflash. Při prvním pohledu na nový titul série Inazuma je novinkou funkce Miximax, kdy může jeden hráč sloučit svou auru s dalším hráčem, aby se stal ještě silnějším. Miximax nabízí potenciál pro bezpočet kombinací dovedností hráčů a zlepšování statistik. Když toto navíc hráč zkombinuje s novým “brněním” fighting Spirits, Inazuma Eleven GO Chrono Stones: Wildfire a Inazuma Eleven GO Chrono Stones: Thunderflash nabídnou nejucelenější teambuildingové možnosti, jaké byly dosud v sérii vidět.

Systém Fighting Spirit umožní speciální pohyby a výrazně zvýší hráčovy statistiky, jež pomohou v průběhu zápasů. Fighting Spirits obklopují tělo hráče jako klasické brnění, zároveň jsou všechny hráčovy schopnosti výrazně lepší a speciální pohyby se stávají ještě silnějšími.

Série Izanuma (jejíž známkou je exkluzivní obsah, jedinečný pro každou verzi) se vrací, spolu s různými příběhovými událostmi, postavami, předměty a cutscenami exkluzivně pro každý titul. Stejně jako v předchozích částech mohou hrát zápas společně až čtyři osoby přes Wi-Fi. Po uvedení na trh bude přístupno vice postav a předmětů ke stažení, což umožní hráčům vytvořit ještě silnější tým.

Inazuma Eleven GO Chrono Stones: Wildfire i Inazuma Eleven GO Chrono Stones: Thunderflash se vyznačují příběhem, ve kterém cestujete časem a inovativními dodatky, to vše k vítězné kombinaci RPG a fotbalové akce. Obě hry vychází na Nintendo 3DS a Nintendo 2DS 27. března.

Pro další informace sledujte:

Nintendo web CZ http://www.mojenintendo.cz

Nintendo Facebook CZ https://www.facebook.com/NintendoclubCZ

 

-konec-E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.