Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

9. 1. 2014, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Zašněrujte si kopačky a připravte se na zápas ve třetím pokračování série Inazuma Eleven 3. Hra vychází na rodinu herních konzolí Nintendo 3DS 14. února. V tomto nejnovějším přírůstku do série populární fotbalové RPG bude Mark Evans a zbytek reprezentačního týmu Inazuma čelit těžkému úkolu, kterým je vítězství v mezinárodním šampionátu.V cestě jim bude stát futuristický nepřítel, který cestoval zpět v čase, aby ohrozil samotnou existenci fotbalu!

Příběh Team Ogre Attacks! začíná v 80 let vzdálené budoucnosti a sleduje osudy Canona Evanse, pravnuka Marka Evanse, který spatřil skupinu elitních vojáků zlověstně pochodovat po ulici. Brzy vyjde najevo, že tato hrozivá jednotka Team Ogre má v záměru cestovat 80 let zpět do minulosti, porazit tým Inazuma na fotbalovém hřišti a tím změnit běh dějin, což v jejich zlých myslích znamená vytvoření světa bez fotbalu. Ve snaze překazit tyto potencionálně zničující plány, musí Canon s Markem spolupracovat v zájmu zachování osudu této krásné hry a současně zajistit Markovi a jeho týmu cestu k titulu nejlepšího fotbalového týmu na světě.

Stejně jako v titulech Inazuma Eleven 3: Lightning Bolt a Inazuma Eleven 3: Bomb Blast, které vyšly na Nintendo 3DS systémy v loňském roce, Team Ogre Attacks! obsahuje více než 2000 postav, které můžete potkat a přibrat do týmu a více než 350  in-game speciálních pohybů. V tomto závěrečném díle naleznete exkluzivní hráče a pohyby. Pro ty, kteří chtějí posílit sílu svého mužstva, přináší Team Ogre Attack! novou funkci připojení Premium Link, která umožňuje uživateli připojit se k Inazuma Eleven 3: Lightning Bolt nebo Inazuma Eleven 3: Bomb Blast, běžící na druhém systému Nintendo 3DS a nabírat speciální hráče a přijímat položky, které nejsou k dispozici při běžném hraní. 

Stejně jako u ostatních Inazuma Eleven 3 titulů, úspěch na hřišti znamená maximalizování schopností každého hráče v základní sestavě s možností navržení speciální taktické týmové hry, ovlivňující celý tým a systém řetězového střílení na branku, kdy hráči můžou kombinovat speciální pohyby různých spoluhráčů. Mark Evans a jeho přátelé budou muset zdokonalit všechny své pohyby, aby porazili Team Ogre a vybojovali nehynoucí slávu.

Utkejte se s futuristickým nepřítelem, který má v plánu vymýtit fotbal z dějin a vyběhněte na hřiště spolu s pravnukem Canonem Evansem 14. února, kdy Inazuma Eleven 3: Team Ogre Attacks! vychází pro rodinu herních konzolí Nintendo 3DS.
Trailer ke třetímu pokračování Inazuma Eleven 3 je dostupný zde. 

Kód pro vložení:
<iframe width="1280" height="720" src="//www.youtube.com/embed/x7KLWy9lsbg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Pro více informací navštivte:
http://www.mojenintendo.cz , nebo nás sledujte na facebooku.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.