Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 10. 2012, 3DS, Tiskové zprávy, Ubisoft
 

Ubisoft oznámil, že jsou nyní Imagine Fashion World 3D a Imagine Babies 3D dostupné exklusivně pro Nintendo 3DS. S těmito novými tituly mohou mladé dívky vyjádřit svou kreativitu.

S Imagine Fashion World 3D mohou hráči zazářit v oblasti módy.
 
Imagine Fashion World 3D je ultra-realistická módní hra na Nintendo 3DS, kde se díky systému kariéry mohou hráči stát hvězdami v módním světě. Jde o oblasti módní návrhář, Top model a manažer pasáže.
 
Hráči se mohou stát nejlepším módním návrhářem, tvořit originální oblečení, organizovat módní přehlídky. Nebo mohou být nejlepším manažerem pasáže a vyzdobit své nákupní středisko, chystat obchody a vést zákazníky ke spokojenosti.
 
Hráči budou muset rozvíjet svou sociální síť, zatím co budou kreativně tvořit. Tato 3D hra nabízí vysoce kvalitní, realistickou grafiku a umožňuje hráčům dělat s láskou vše, co dokáže jejich smysl pro módu a obchodování.
 
Imagine Babies 3D umožňuje hráčům vychovávat miminka z celého světa.
 
Imagine Babies 3D je hra, kde hráči mohou vychovávat a komunikovat s dětmi. Jako au pair mohou cestovat po celém světě a pomáhat se staráním se o děti a tím si budovat pověst. Pokud to jde všechno dobře, tak si nakonec mohou otevřít svou vlastní školku. Každé dítě má svou osobnost a schopnosti, je potřeba rozvíjet jejich vztahy s hráčem a sledovat jejich růst.
 
Pro více informací sledujte náš facebook https://www.facebook.com/ubisoftcze.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.