Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 6. 2012, Tiskové zprávy
 

Olympijské hry mají na svědomí jedny z nejpamátnějších okamžiků v historii sportu. Tvoří se zde hrdinové, sny se stávají skutečností, vznikají tu okamžiky, na které se bude vzpomínat roky. A nyní máte možnost vše zažít na vlastní oči. S novými sporty, výzvami a herními módy Vám London 2012 přinese maximální sportovní zážitky na živo lépe než kdykoliv předtím. Zdokonalujte své dovednosti v režimu Olympijských her a hrajte v multiplayerových módech proti svým přátelům či rodině. Můžete se těšit na nové sporty, závody a herní režimy. Tak hurá na stadion vyhrát pro svou zemi zlaté medaile. Hra je v HD, takže Váš herní zážitek bude o to realističtější. 

 
Herní vlastnosti:
soutěžte ve více než 45 disciplínách včetně některých úplně nových
vyzkoušejte všechny herní módy - Párty mode, Online mode, Event mode, Olympic Games mode
poprvé v historii můžete vyzkoušet tucty disciplín pomocí ovladače Motion Control, který podporuje PlayStationMove
vyzdvihněte Vaši zemi v žebříčku Olympijských her online a vaše úspěchy se zapíší do světového žebříčku výsledků. Čím budete lepší, tím stoupne v tabulce i Vaše země
Atmosféru Olympijských her si vychutnáte ještě lépe s komentářem reagujícím na aktuální dění a s realistickou grafikou v televizním stylu
 
Pro více informací sledujte náš facebook https://www.facebook.com/SegaCZ nebo oficiální stránky http://www.sega.com/alienscolonialmarines.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.