Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

17. 1. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

Je čas pustit uzdu své fantazii se Scribblenauts Unlimited, v nejnovější hře originální série, ve které ožívá Vaše spisovatelská schopnost a jediným omezením jsou hranice vaší vlastní představivosti. Velmi očekávaná hra Scribblenauts Unlimited je první dobrodružství Maxwella ve světě plném výzev pro Wii U, Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL,  které bude dostupné na pultech evropských obchodů od 8. února. 
Ve Scribblenauts Unlimited vám znovu zamotají hlavu hádanky, které budete řešit pomocí vaší představy objektu, který by se mohl poprat s problémem před vámi a který potom stvoříte ve hře napsáním jeho jména. Tentokrát se také dozvíte více o příběhu, který stojí za každým z hrdinů - o Maxwellových rodičích, sestře Lily a dokonce také jak získal Maxwell svůj magický notepad.
Zatímco předchozí hry v sérii měli lineární mechaniku postupování úrovněmi, Scribblenauts Unlimited nabízí úplně nový otevřený vesmír, který se dělí do 8 světů a 41 rozmanitých úrovní, které je vaším úkolem objevovat. Můžete navštívit velkoměsto a pomoci policii chytit zloděje, nebo navštívit tropický ostrov a pomoci páru, který zde ztroskotal na lodi. Způsob jakým jim pomůžete závisí právě na vaší představivosti a pokud se vám to povede, dostanete jednu z vytoužených hvězd Starites. S novou nápovědou Merit Board přichází každý svět s vyčerpávající nabídkou stop, které vás vedou dál a ve které vidíte, jaké úkoly máte ještě splnit. Ta zahrnuje také Starite Vision, která vám pomůže najít všechny Starites a Starite Shards nablízku. 
Scribblenauts Unlimited je také rozsáhlejší než předchozí hry v sérii, s padesátí Starity a 500 Starite Shardy, které můžete najít, nabízí více než 20 hodin skvělé herní zábavy. Můžete také shromažďovat všechny dříve nasbírané předměty v knihovně v ‘magic backpack’ a budete k nim mít snadný přístup, pokud je budete kdykoliv v budoucnu potřebovat.
Funkce na Wii U:
• Vytváření objektů a jejich sdílení – Nyní můžete vytvářet a sbírat i své vlastní objekty! Nelíbí se vám rozzuřený fialový žralok? Vyrobte si pártyžraloka, který může létat a střílet laserem! S novým editorem objektů  můžete vytvořit opravdu cokoliv. Můžete měnit barvy, pohybovat některými částmi objektů jinam, měnit velikosti a dokonce přidat další části nebo vymyslet, jak se bude váš objekt chovat k ostatním objektům ve světě Scribblenauts. Budete potkávat avatary ostatních hráčů a můžete stáhnout předměty, které vytvořili oni do vaší knihovny a oni zase mohou totéž udělat s vašimi výtvory. 
• Nintendo bonusový obsah – Objevte tucty postav a předmětů ze sérií Maria i The Legend of Zelda, které mohou také fantasticky vylepšit vaši hru. 
• Multiplayer mód – Zahraj si s přáteli, kteří mohou pomocí Wii Remotu převzít kontrolu nad některým z objektů. A nebo si zahrajte s jakýmkoliv počtem přátel, kteří mohou sledovat dění na televizní obrazovce a dávat rady hráči, který se snaží vykouzlit objekty na GamePadu. 
• HD Grafika - Poprvé můžete vidět svět Scribblenauts v dechberoucím HD rozlišení na velké obrazovce. 
Funkce na Nintendu 3DS:
• StreetPass – Použijte funkci StreetPass na Nintendu 3DS, abyste mohli vidět všechna řešení v hádankách, které použili ostatní hráči, kteří se s nimi již střetli před vámi.
• 3D Obraz - Poprvé je hra dostupná s úžasným 3D obrazem. 
Scribblenauts Unlimited přináší kreativní dobrodružství, které otestuje vaši představivost až k jejím hranicím. Na pulty evropských obchodů přichází 8. února pro Wii U, Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL.
Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz. 

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.