Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

13. 7. 2012, PC, Tiskové zprávy
 

13.7.2012 – Codemasters dnes oznámil zcela nový přírůstek do své uznávané herní série Formula 1 a to F1 Race Stars. Jedná se o rychlou zábavnou arkádovou závodní hru pro všechny věkové kategorie. Najdete v ní oficiální Formula 1 auta, týmy a okruhy tak, jak jste je ještě neviděli.

Ve videu F1 RACE STARS uvidíme piloty zvučných jmen - Lewis  Hamilton, Fernando Alonso a Sebastian Vettela jedoucí po trati ve svých vozech. Nicméně se objeví překvapení ve formě zvedající se vozovce k nebi. Neohrožení hrdinové zrychlí a přijmou výzvu a pokračují v závodu.

Hra F1 RACE STARS  vzniká v Codemasters Racing Studios v Birminghamu ve Velké Británii, domovu BAFTA cenami oceněných sérií her Formula 1 a je tvořena na základě celosvětové dohody s Formula 1 World Championship Limited.
 
F1 RACE STARS bude bavit ve všech směrech. Vezme hráče na světové turné kultovních míst Formule 1, včetně Monaka, Silverstone a na nový okruh v Americe v Austinu Texasu - obnovený fantastický závodní okruh vybudovaný pro rychlost a wheel-to-wheel závody. Přátelé a členové rodiny se mohou bavit také – F1 RACE STARS přinese závod čtyř hráčů na rozdělené obrazovce a soutěže v rozsáhlém režimu kariéry pro 12 hráčů.
 
Chris Gray, hlavní producent F1 RACE STARS řekl: „Velmi se snažíme, aby jsme přinesli celé obsazení Formula 1 do nového zábavného světa závodění. Nechali jsme volnou ruku uměleckým a desingnerským týmům aby vytvořily osobnosti F1 jiným stylem než jsme zvyklí a vytvořili tak závodní hru, kdy si fanoušci mohou zazávodit sami, split-screen multiplayerem a online multiplayerem. Je to hra, jenž byla vytvořena s dlouhodobou spoluprací a návazností na dobré vztahy s Formula One Management Limited a nyní jsme schopni přinést dlouholeté odborné znalosti v oblasti konstrukce tratí a umělé inteligence. A proto s F1 RACE STARS zažijete něco úplně jiného.“
 
F1 RACE STARS odstartuje v listopadu pro Xbox 360, PlayStation 3 a pro PC. 
 
Pro více informací sledujte náš facebook https://www.facebook.com/pages/Codemasters-Czech-republic.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.