Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

8. 11. 2012, PC, Tiskové zprávy
 

Codemasters oznámil, že je k dispozici demo F1 RACE STARS, a hráči si mohou otestovat hru ještě před jejím vydáním. V demu si mohou vyzkoušet okruh v Německu od singleplayerového módu až po hru čtyř hráčů na rozdělené obrazovce. 

 
F1 RACE STARS demo je ke stažení již dnes pro Xbox 360 na Xbox Live, na STEAM pro PC a pro PlayStation 3 na PSN již nyní.
 
V demu si hráči zazávodí za Jensona Buttona, Fernanda Alonsa, Sebastiana Vettela a Kimiho Räikkönena proti oficiálním i smyšleným jezdcům Formula 1, kteří jsou přetransformovaní do hrdinských karikatur.
 
Codemasters vydala nové gameplay video představující některé z funkcí. Hvězdy Formula 1 se prohánějí kolem obřích sumo robotů v Japonsku, po karnevalu v Brazílii a uhýbají truckosaurovi v USA. Trailer ukazuje závod o vlajku, který je nabitý různými power-ups, včetně Safety Car, teleportů a DRS.
 
F1 RACE STARS vychází 16. listopadu pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3.
 
Více informací hledejte na naší facebookové stránce https://www.facebook.com/CodemastersCZE nebo YouTube kanálu http://www.youtube.com/channel/UCqFXnk9q4RGZOvvQdg_QZLQ.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.