Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

15. 7. 2013, PC, Tiskové zprávy
 

15. července 2013 – Codemasters dnes oznamuje, že F1™ 2013 bude mít celosvětově premiéru na podzim 2013 pro Xbox 360® od Microsoftu, PLAYSTATION®3 a Windows® PC. Letošní vydání představí nový herní mód F1 Classics, díky kterému mohou poprvé fanoušci v této oceněné sérii od Codemasters závodit s klasickými auty na kultovních okruzích proti legendárním jezdcům.

Pro ukázku vydává Codemasters trailer předvádějící některá z kultovních aut módu F1 Classic představující stručný vývoj vozů FORMULA ONE v posledních sto letech. Video můžete shlédnout na www.formula1-game.com.

Jako součást exklusivní letité dohody s Formula One World Championship Limited, bude hra celosvětově dostupná ve dvou edicích: F1 2013 a F1 2013: CLASSIC EDITION

F1 2013 obsahuje všechna auta, okruhy a hvězdné jezdce ze sezóny 2013, počínaje Lewisem Hamiltonem v jeho Mercedesu, Sergio Perezem představujícím se poprvé ve voze McLaren-Mercedes, všemi novými řidiči i pravidly včetně výměny pneumatik a předělaného řízení, aby autenticky odráželi potěšení ze závodění v celém ohromujícím seznamu aut FORMULA ONE™. Řada herních vylepšení jako split-screen a online multiplayer, navíc nové herní módy i návrat těch starých, vám zajistí nejkomplexnější zážitek s FORMULE ONE ve videoherní historii.

F1 2013 dává fanouškům FORMULA 1™ možnost závodit proti legendárním jezdcům v autech z různých ér historie FORMULA ONE, zejména s řadou klasik z osmdesátých let.  F1 Classics v čele s legendárním hlasatelem Murrayem Walkerem umožňuje závodit s kultovními auty z devadesátých let od stájí Williams, Lotus a Ferrari s jezdci jako Mario Andretti, Nigel Mansell, Emerson Fittipaldi a Gerhard Berger, na klasických okruzích Brands Hatch a Jerez. Tento obsah je také dostupný v celé řadě dalších módů, včetně split-screen a online multiplayeru.

Premium F1 2013: CLASSIC EDITION přináší ještě klasičtější obsah s dvěma packy navíc, které nabídnou další okruhy ze série z roku 1990, které si můžete užít v F1 Classics a dalších herních módech. Pack 1990 zahrnuje klasická auta od Williams i Ferrari a jezdce jako David Coulthard, Jacques Villeneuve, Eddie Irvine, Alain Prost a další.

Dva packy, které jsou obsaženy v F1 2013: CLASSIC EDITION budou dostupné také jako DLC pro hráče F1 2013 krátce po vydání samotné hry.

Abychom hráčům přinesli ještě intenzivnější zážitek z FORMULA ONE nad rámec hry, je tu RaceNet, free online community hub od Codemasters, který je plně kompatibilní s F1 2013. F1 2012 byla při vstupu na trh doprovázena beta módem  RaceNet  a má za sebou již 36 miliónů dokončených závodů zaregistrovaných členů. F1 2013 RaceNet, který se dostal na trh v plné verzi se hrou GRID 2™, nabídne hráčům propojení v herních módech ze hry, výzvách napříč celou komunitou, statistiky a novinky v postupech ve hře, které si budete moci porovnat s ostatními. Přístup bude free prostřednictvím počítače, mobilu nebo speciálních aplikací, které umožní hráčům zůstat ve spojení se svými zážitky a výsledky jak v F1 2013, tak i v ostatních závodních hrách od Codemasters.

F1 2013 a F1 2013: CLASSIC EDITION budou vydány Codemasters a v ČR a SR distribuovány společností ConQuest entertainment a.s. Pro přístup k nejnovějším informacím o F1 2013 přímo ze studia přejděte na www.facebook.com/formula1game onebo následujte tým na twitteru na www.twitter.com/formula1game.

 

-- KONEC --

 

O Codemasters

Codemasters Software je jeden z předních vývojářů a vydavatelů best-selling interaktivní zábavy pro fanoušky na celém světě, na všech herních platformách a kanálech. Společnost byla založena v roce 1986, k dominantním značkám patří BAFTou oceněné Race Driver GRID, Colin McRae DiRT, Overlord a Operation Flashpoint. Codemaster rovněž vlastní exkluzivní práva na celosvětovou sérii FORMULE 1. Společnost má více než dva miliony návštěvníků na svých internetových stránkách a to každý měsíc, abyste zjistili proč navštivte www.codemasters.com.

 

O ConQuest Entertainment

ConQuest entertainment a.s. je výhradním distributorem herních konzolí od Nintenda, jakými jsou v současné době Wii, Wii U, Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL, pro český trh. Dále se zabývá distribucí her jak pro Nintendo platformy, tak pro Play Station 3 a Xbox_360 od nejznámějších vydavatelů – Ubisoft, Codemasters, THQ, Sega a mnoho dalších. Distribuuje rovněž herní tituly největšího světového vydavatele her, Electronic Arts, který se na trhu objevil s takovými hity jako např. NHL, Need for Speed a FIFA. ConQuest entertainment a.s. je také autorizovaným distributorem značky Carrera, největšího světového výrobce autodráh, vrtulníků a letadel na dálkové ovládání značky Silverlit a tanků na dálkové ovládání od společnosti VS Tank. Více informací naleznete na www.cqe.cz.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.