Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

4. 10. 2013, Tiskové zprávy
 

Ještě před víkendovým závodem Formule 1 - FORMULA 1 Velká Cena Koreje - přijíždí na pulty ochodů vysoce očekávaná hra F1 2013 od Codemasters®’ ve verzi pro Xbox 360, PLAYSTATION® 3 a Windows PC. 
Fanoušci se mohou podívat na F1 2013 v akci ve zbrusu novém launch videu. To ukazuje poslední vylepšení, které přináší dokonalé ponoření do sezóny  2013, stejně jako nový klasický obsah. Trailer je k vidění na www.formula1-game.com.
V F1 2013 si užijí fanoušci ze své hry ještě vice s komunitním webem RaceNet, od Codemasters, který je zdarma. Na RaceNetu budou probíhat pravidelné výzvy mezi fanoušky, které začnou právě tento víkend korejskou časovkou. V tomto závodě mohou hráči soutěžit a umístit tak svůj nejlepší čas na okruhu za sucha ve vozu týmu Williams. Každý přihlášený do závodu dostane 1000XP, které může použít pro odemčení odměn, jako například helmy. 
RaceNet také umožňuje hráčům založit vlastní akce - Custom RaceNet events. Mohou nastavit své vlastní časovky: vybrat okruh, počasí auto či délku akce a vyzvat své přátele na RaceNet k získání nejlepších časů na leaderboardech. RaceNet také obsahuje statistiky a postupy ve hře a každý hráč F1 2013 s účtem na RaceNet získá 1976 Ferrari 312 T2, které bylo hvězdou filmu Rivalové (Rush). Hráči se mohou přihlásit na RaceNet již dnes na www.racenet.com.
F1 2013 je dostupná ve dvou různých edicích. F1 2013 zahrnuje plnou hru s aktuální sezónou a historický obsah z roku 1980. Fanoušci mají také možnost si objednat  F1 2013: Classic Edition, což je prémiová verze hry v limitované edici. Historický obsah je v obou edicích uváděn legendárním komentátorem Murray Walkerem a můžete si ho vychutnat v široké škále herních módů včetně split-screenu a online multiplayeru.
F1 2013 je dále vylepšena o širokou škálu technických i herních novinek. Nový  Scenario Mode nutí hráče soutěžit ve výzvách mnohem realističtěji a získat ceny, zatímco „mid-session“ ukládání dovoluje hráčům dokončit celý soutěžní víkend jak se jim hodí. Rozšířený Young Driver Test, odehrávající se na okruhu v Abu Dhabí, ulehčuje nováčkům vstup do světa FORMULA ONE a obsahuje sérii výzev, které umožní hráčům vylepšit své řidičské techniky. 
Pro nejnovější informace o F1 2013 sledujte https://www.facebook.com/Formula1CZE a https://www.facebook.com/CodemastersCZE. 

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.