Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

23. 2. 2016, 3DS, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy
 

Hra YO-KAI WATCH® pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS od uznávaného japonského herního vývojáře Akihiro Hina ze studia LEVEL-5 Inc. a vydaná společností Nintendo se v Japonsku stala kulturním fenoménem a již 29. dubna se pokusí dobít Evropu. S prozatím více než deseti miliony prodaných kusů v rámci série umožní její první díl evropským hráčům prozkoumat rozlehlé město jménem Springdale a záhadné Yo-kai, kteří způsobují místním obyvatelům celou řadu problémů.  

Ve Springdalu jsou za každodenními problémy lidí povětšinou záhadné síly. Až je to neutuchající touha utrácet peníze nebo nekontrolovatelné prohlašování ošklivých věcí o ostatním, v velkou pravděpodobností je za tím nějaký zlomyslný Yo-kai. Najdete je všude, jsou okouzlující, zábavní i šokující, žijí ve svém vlastním tajném světě a mají ve zvyku působit lidem spoustu problémů, často s velice legračním výsledkem. Aby mohli hráči ochránit své město, budou se muset spřátelit s co největším množstvím Yo-kai. Mnoho z nich má ale své vlastní problémy, které bude třeba nejprve vyřešit. Kupříkladu takový Jibanyan, opuštěný kocour s touhou pomstít se nákladním autům, chce zapůsobit na svého původního majitele a takový umírněný Yo-kai Komasan zase potřebuje pomoc s nalezením svého ztraceného bratra. Jako noví majitelé mocných Yo-kai Watch, hodinek s čočkou umožňující vidět jinak skryté Yo-kai, se musí hráči dostat na kobylku tajemstvími opředenými Yo-Kai a ochránit Springdale a jeho obyvatele.

Kromě rozsáhlého hlavního příběhu pak hráči narazí také na stovky vedlejších úkolů roztroušených po celém Springdalu. Průzkumem města a hledáním těchto úkolů bude možné bavit se pěkně dlouho. Springdale je rozsáhlé město plné obchodů, parků, lesů a celé řady tajných lokací, které čekají na své objevení. Plnění těchto dodatečných úkolů hráčům pomůže získat další úrovně pro jejich Yo-kai a někdy dokonce najít úplně nové Yo-kai! Existující Yo-kai hráči budou moct dokonce kombinovat pomocí Yo-Kai Fusion a vytvořit tak nové unikátní a mocné členy do svého týmu, přičemž některé z nich nebude možné získat žádným jiným způsobem.

K vítězství v bitvách ale hráčům nebude stačit jenom silný tým Yo-kai. Bude zapotřebí také chytrá strategie, protože silní Yo-kai bossové dokáží pěkně potrápit i ty nejzdatnější hráče. Každý Yo-kai však disponuje unikátními schopnostmi zvanými Soultimate Moves, díky kterým dokáží schopní taktici zdolat i ty nejtěžší protivníky. Hráči tak budou muset pomocí spodní obrazovky svého zařízení z rodiny Nintendo 3DS pečlivě řídit své Yo-kai, posílat je do boje neboj e naopak stahovat, ve správný čas používat jejich Soultimate Moves a moudře využívat předměty pro udržení svých Yo-kai v bojeschopném stavu. Kamarádi pak budou moct poslat své nejlepší Yo-kai týmy proti sobě v lokálních multiplayer bitvách!

Připravte se vyrazit na rozlehlé a okouzlující RPG dobrodružství zasazeného do tajemného světa Yo-kai již 29. dubna, kdy hra YO-KAI WATCH® pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS začne dělat neplechu ve všech dobrých evropských herních obchodech!E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.