Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

5. 2. 2014, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Dámy a pánové, vážení porotci, svět legendárního akademického a rébusového detektiva se spojí se světem sebevědomého advokáta spravedlnosti a lásky.  28. března totiž výhradně pro rodinu konzolí Nintendo 3DS vychází hra Professor Layton vs Phoenix Wright: Ace Attorney. Ať už v zápalu soudního řízení, nebo v ulicích Londýna, či dokonce v mystickém středověkém městě Labyrinthia, budou dvě velké mysli čelit magii, čarodějnictví a všelijakým záhadám, kterým musí přijít na kloub. A vy toho budete svědky!

Pokud teprve poznáváte série Professor Layton nebo Phoenix Wright, vězte, že toto první crossover-dobrodružství spojuje herní prvky vyšetřování a řešení hádánek laytonovských titulů s intenzivními soudními procesy titulů z řady Phoenix Wright. Obě postavy jsou známé svým důvtipem a schopností odkrývat pravdu. V této společné výpravě budou muset pracovat společně, aby neponechali žádné hádanky nebo soudní procesy nevyřešené.

Děj titulu Professor Layton vs Phoenix Wright: Ace Attorney se odehrává v Londýně, kde se nezávisle na sobě potká Profesor Layton s Phoenixem Wrightem. Jejich cesta se následně zkříží s tajemnou ženou jménem Espella Cantabella. Náhle jsou uneseni do Labyrinthie, světa ovládaného temnou postavou, známou jako Vypravěč (Storyteller). Tento literární mistr Labyrinthie má dar předvídat budoucnost a s každým zapsaným proroctvím je příběh předurčen, aby se stal realitou. Layton a Wright vytvoří úderný tým. Společně bude jejich cílem zvrátit podezřívavost obyvatel Labyrinthie vůči cizincům, odhalit neobvyklé události, které město obestírají a zachránit Espellu před obviněním z čarodějnictví.

Oba mistři svého oboru pracují v tandemu - při soudním řízení může Phoenix Wright používat Hint Coins (pomůcka z řady profesor Layton), aby se zúžily možnosti při předkládání důkazů nebo poskytly užitečné rady při křížových výsleších svědků. Koneckonců u čarodějnických procesů v Labyrinthii může vypovídat až několik svědků, což znamená, že Wright bude muset být připraven na kteréhokoliv z nich zatlačit, pokud se mu bude zdát podezřelý. Nebuďte překvapeni, když uvidíte Laytona vznášet námitky a to jak na straně obhajoby, tak i obžaloby...

Těm, kteří dokončí hlavní příběh Professor Layton vs Phoenix Wright: Ace Attorney, nabídne hra bonusy včetně exkluzivních uměleckých snímků a hudby ze hry. Ujistěte se, že v celém průběhu vašeho dobrodružství v Londýně a Labyrinthii nasbíráte co nejvíce Picaratů – čím vyšší počet Picaratů budete mít na konci hry, tím více obsahu se odemkne. Ještě jeden bonus pro fanoušky, kteří dokončí hlavní příběh, je další bezplatný obsah, který může být také odemknut* postupně s dárky pro fanoušky, jako je dvanáct nových krátkých epizod a galerií čítajících více než šedesát ilustrací s komentáři z vývojového týmu o tom, jak přivedli tyto dva legendární pány společně do tohoto jedinečného dobrodružství.

Dva titáni zákona a pořádku se spojí 28. března, kdy Professor Layton vs Phoenix Wright: Ace Attorney přichází na trh v celé Evropě pro rodinu konzolí Nintendo 3DS. Připravte si mozkové závity na zcela nové hádanky z pohledu profesora Laytona a Phoenixe Wrighta. Buďte svědky boje výjimečného páru v soudní síni, jehož cílem je zajištění spravedlnosti a rozluštění záhady, která obestírá tajemné středověké město Labyrinthia.

Trailer ke hře Professor Layton vs Phoenix Wright: Ace Attorney si můžete prohlédnout zde.

* Nutné internetové připojení ke stažení obsahu.

 Pro více informací navštivte: http://2013.nintendods.cz/hry/#professor-layton-vs-phoenix-wright, nebo nás sledujte na facebooku.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.