Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 12. 2019, Nintendo, Novinky, Switch
 

Co na váš ve hře Dr. Kawashima's Brain Training čeká?

Klasická i nová cvičení!
Připravte svůj mozek na nové výzvy v Dr Kawashima’s Brain Training pro Nintendo Switch! Užívejte si nová cvičení, z nichž některá využívají infračervenou kameru umístěnou na pravém Joy-Conu, nebo si vyberte z klasických cvičeních z předešlých Brain Training her, které můžete ovládat stylusem (přibalený v krabicové distribuci hry) nebo svým prstem. Je to ve vašich rukou!

Rozmanité výzvy
Otestujte své dovednosti ve směsici cvičení a testů s různými herními styly, ať už s Nintendo Switch ve vertikální poloze a ovládáním pomocí stylusu nebo prstu, nebo využijte infračervené kamery na pravém Joy-Conu, která rozezná tvar vašich prstů! Pojďme se na některé z nich podívat:

  • Finger Calculations: Řešte matematické rovnice pomocí svých prstů. I když máte odpověď na jazyku, budete muset jednat rychle!
  • Kámen, nůžky, papír: Pokuste se vyhrát – a prohrát – pomocí svých prstů ve hře Kámen, nůžky, papír.
  • Word Scramble: Spojujte písmena a tvořte z nich slova.
  • Fotografická paměť: Zapamatujte si zobrazené fotografie.
  • Dual Task: Skákejte přes překážky, zatímco budete vybírat nejvyšší číslo.

… a další!

Trénujte spolu!
Každý s jedním Joy-Conem v ruce, utkejte se s přáteli či rodinou ve vybraných druzích tréninku, včetně:

  • Birdwatching: Soutěžte v počítání ptáků na čas.
  • Box Counting: Snažte se zapamatovat si počet krabic.

Jak starý je váš mozek?
Vypočtěte si své celkové hodnocení stáří mozku (Brain Age Score) splněním několika na sebe navazujících cvičení zaměřených na rychlost zpracování informací, krátkodobou paměť a sebeovládání. Myslíte, že si povedete lépe než vaše rodina a přátelé? Nastavte si upozornění, díky kterému vás vaše Nintendo Switch každý den upozorní na vaše denní cvičení – a to i když bude konzole v režimu spánku.

Ukažte se online!
Pokud jste připojeni k internetu a máte členství Nintendo Switch Online, můžete ukazovat své výsledky v herních žebříčcích a utkat se se svými přáteli! Společnost Nintendo zároveň chystá pravidelně pořádané Mistrovství světa v Brain Trainingu.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.