Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

6. 6. 2012, Tiskové zprávy, Ubisoft, Wii
 

6.6.2012 – Dnešním dnem oznámil Ubisoft® ve spolupráci s Disney Interactive na Electronic Entertainment Expo (E3) vývoj nejnovějšího dílu nejpopulárnější taneční herní série s názvem “Just Dance®: Disney Party”. Tato nová zpráva přichází den po té, co Ubisoft oznámil vydání Just Dance 4. “Just Dance: Disney Party” vyjde celosvětově v říjnu 2012 pro Xbox 360® a Kinect™ od Microsoftu i pro Wii™ od Nintenda.  

 
Hra byla v průběhu E3 prezentována na stánku Disney Interactive. V úterý 5.6.2012 v 15:30 PDT obohatilo prezentaci živé vystoupení “Just Dance: Disney Party”, ve kterém zatančily děti choreografie ze hry a představily tak divákům titul z první ruky. 
 
“Just Dance: Disney Party přináší do rodinné zábavy skrze tanec autentický zážitek z pohádek od Disneyho, které si můžete vychutnat přímo ve vlastním obývacím pokoji,” říká Geoffroy Sardin, šéf EMEA sales and marketing officer. “Jsme hrdí na to, že spolupracujeme s Disney na dalším růstu série Just Dance a můžeme tak zaujmout nové fanoušky.”
 
Hra zahrnuje celou řadu klasických i nejnovějších  písní z oblíbených Disneyho filmů, nejmodernějších seriálů na Disney Channel i motivy z Disney parků. Choreografie jsou vhodné i pro děti, uvidíte hity z filmů jako například “The Jungle Book,” “Beauty and the Beast,” “The Little Mermaid,” “Tangled” a “Lilo & Stitch,” stejně jako “Shake It Up,” “A.N.T. Farm,” “Jessie,” “Phineas and Ferb” a “Good Luck Charlie z Disney Channel zvednou z křesla doslova celou rodinu.”
 
Ve hře “Just Dance: Disney Party” najdete oblíbenou grafiku z televizních seriálů a filmů,  například pódium ze seriálu “Shake It Up” nebo hřiště ze seriálu “Phineas and Ferb”. Tancovat a snažit se získat nejvyšší skóre mohou až čtyři hráči najednou, nebo lze nastavit náhodný výběr hudby a tančit tak jednu oblíbenou choreografii za druhou. Exkluzivně ve verzi pro Xbox 360 a Kinect se mohou hráči stát přímo hvězdou ve vlastním hudebním klipu. Kompletní seznam písniček z “Just Dance: Disney Party” je:
 
 
Disney Classics:
“The AristoCats” ( “Everybody Wants to Be a Cat”)
“Beauty and the Beast” (“Be Our Guest”) 
“Bolt” (“I Thought I Lost You”)
•“Cinderella” (“Bibbidi-Bobbidi–Boo”) 
“Enchanted” (“That's How You Know”) 
•“The Jungle Book” (“The Bare Necessities”)
“Lilo & Stitch” (“Hawaiian Roller Coaster Ride”)
“The Little Mermaid” (“Under the Sea”)
“Mary Poppins” (“Supercalifragilisticexpialidocious”)
“Peter Pan” (“Following the Leader”) 
“Tangled” (“Something That I Want”) 
“Tangled” (“I've Got a Dream”) 
“The Muppets” (“The Muppet Show Theme”)
“Tinker Bell,” “Fly to Your Heart” 
 
 
Disney Channel Original Series and Movies:
“A.N.T. Farm” (“Calling All the Monsters”) 
“Camp Rock” (“This Is Me”) 
“Good Luck Charlie” (“Hang In There Baby”) 
“Hannah Montana” (“Hoedown Throwdown”) 
“High School Musical” (“We're All In This Together”) 
“Jessie” (“Jessie Theme Song”)
“Phineas and Ferb” (“S.I.M.P.” “Squirrels In My Pants”) 
“Shake It Up” (“Shake It Up”) 
“Shake It Up” (“Twist My Hips”)
“Wizards of Waverly Place” (“Everything Is Not As It Seems”) 
 
 
Disney park:
A Disney Parks iconic song (“It's a Small World”)


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.