Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

10. 9. 2012, PC, Tiskové zprávy
 

Codemasters® dnes oznámil vydání dema -  již tento týden a to ještě před vydáním plné hry, která vychází 21. září pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC.

Codemasters vypustil nový gameplay trailer, který připomíná klíčové momenty žhavého startu 2012 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™, ve kterém již známe prvních sedm vítězů.

F1 2012 demoverze bude spuštěna dnes na Xbox 360, pro PC zítra 11. září a na PlayStation 3 ve středu 12. září.
 
V demoverzi hráči budou moci vyzkoušet dvě nové možnosti, Young Driver Test a Season Challenge. V Young Driver Test, které si bere inspiraci z reálných událostí v Abu Dhabi, se hráči musí naučit ovládat a získat co nejvíce vzrušujících zážitků z motoristických sportů a perfektně reagujících závodních vozů v sérii testů a videí.
 
Hráči poté vyzkouší Season Challenge, nový herní mód, kde mohou soutěžit napříč deseti závody, aby se stali tím nejlepším řidičem na dráze. V demoverzi si hráči vyberou svého protivníka a mají za úkol ho porazit během pěti kol v Monze, ikonické 3.6 mílové trati, kde auta mohou dosáhnout až 218m.p.h.
 
F1 2012 přináší nejpřístupnější a nejvíce vtahující FORMULA ONE™ herní zážitek pro všechny fanoušky. Hráči budou cítit nezapomenutelný pocit, když stanou jako řidiči po boku FORMULA ONE s řadou nových možností, rozsáhlými technologickými a herními vylepšeními, vylepšeným soutěžním a kooperativním multiplayerem. F1 2012 také obsahuje všechny oficiální týmy, řidiče a okruhy z 2012 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, včetně debutujícího 2012 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX v Austinu, Texasu a také návrat slavného německého Hockenheim okruhu.
 
F1 2012 je od vývojářů Codemasters Birmingham a pro Xbox 360, PlayStation 3 a Windows PC vychází 21.září 2012.
 
Více informací hledejte na naší facebookové stránce https://www.facebook.com/pages/CodemastersCZE nebo YouTube kanálu http://www.youtube.com/channel/UCqFXnk9q4RGZOvvQdg_QZLQ


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.