Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

7. 2. 2013, Electronic Arts, Novinka, PC
 

 Znovu vás čeká děsivý a akcí našlapaný boj proti nekromorfům, při kterém se budete třást hrůzou – tentokrát však na to nemusíte být sami! Visceral Games™, vývojářské studio společnosti Electronic Arts, dnes oznámilo, že hra Dead Space™ 3, první velký videoherní šlágr roku 2013, je nyní k dostání v obchodech v Česku a na Slovensku. Dead Space 3 je označován herními médii za jednu z nejočekávanějších her roku 2013. Hlavními taháky jsou inovativní režim kooperace a nový systém vylepšování zbraní. Na hráče pak čeká děsivá výprava do hlubin vesmíru na nehostinnou ledovou planetu Tau Volantis.

Studio Visceral Games dnes rovněž oznámilo, že hráči si budou moct toto drsné dobrodružství rozšířit o nový digitální balíček Dead Space™ 3 Awakened, jehož vydání je plánováno na březen. V dodatku Dead Space 3 Awakened hráči zažijí ty nejtemnější okamžiky celé série  v lítých a děsivých soubojích s nekromorfy. Balíček bude dostupný v březnu na platformách PlayStation®Network a na PC prostřednictvím portálu Origin.com za cenu 9,99€ a na Xbox LIVE® Marketplace za 800 bodů Microsoft Points.

„V případě Dead Space 3 bylo naším cílem posunout sérii zase o kus dál a přinést hráči nový, inovativní režim kooperace a systém vylepšování zbraní při zachování intenzivní atmosféry napětí, hrůzy a akce na pozadí kvalitní zvukové stránky, díky nimž je série tak známá“, říká Steve Papoutsis, viceprezident a generální manažer studia Visceral Games a výkonný producent hry Dead Space 3. „Hráči se bez varování octnou v temnotě hlubokého vesmíru, aby posléze navštívili novou nebezpečnou ledovou planetu, kde budou moct prozkoumat několik opuštěných vesmírných lodí a jeskyní. Ale to ještě není vše. Díky přídavku Dead Space 3 Awakened zažijí věci, se kterými se doposud v žádném dílu série nesetkali. Myslím, že se jim to bude hodně líbit.“

Dead Space 3 otestuje psychiku hráčů na napínavé expedici za odhalením tajemství nákazy nekromorfů a rozluštěním záhady tajemných ukazatelů. Poprvé v této sérii se hráči mohou rozhodnout, zda se pustí do boje sami, nebo s přítelem v inovativním režimu kooperace. V něm se ujmou postavy seržanta Johna Carvera, drsného vojáka, který přišel o rodinu při invazi nekromorfů. Pouze díky Johnovi získají další podrobnosti příběhu a zpřístupní si vedlejší mise a herní mechanismy. V Dead Space 3 budou mít hráči rovněž tu čest seznámit se s novou nepřátelskou planetou Tau Volantis, na které se budou muset potýkat se smrtícími podmínkami při teplotách pod bodem mrazu a vyspělými nepřáteli, včetně nových nekromorfů a obrovitých bossů. Díky zcela novému systému výroby zbraní mohou hráči nasbírat potřebný materiál k výrobě nových ničivých zbraní ke zdolání jakékoli nepřítele, který se jim postaví do cesty.

Dead Space 3 je nyní v prodeji v Česku a na Slovensku ve verzích pro počítačový zábavní systém PlayStation®3, videoherní a zábavní systém Xbox 360® s podporou senzoru Kinect a PC. Hra získala hodnocení PEGI 18.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.