Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 10. 2012, Tiskové zprávy
 

Sega of America a Sega Europe s potěšením oznamuje, že průkopnická multiplayerová hra Anarchy Reigns vyjde 8.ledna 2013 v USA a 11.ledna 2013 v Evropě na PlayStation 3 a Xbox 360.

 
Vyvinut talentovaným týmem kritiky uznávaného studia Platinum Games, Anarchy Reigns přináší masivně otevřený svět bezútěšné budoucnosti. Anarchy Reigns, neb anarchie vládne, je nabitý akční titul od SEGA, který se pyšní velkou akcí, grafickým kabátem a dostatkem bitek. Poznejte příběh několika postav, které jsou nuceni žít ve světě temna, ve světě uplácení a velkých společností. V online multiplayeru může hrát až 16 hráčů v různých herních režimech. Mezi ně patří Battle Royale, Death Match, Survival mode a mnohem víc. 
 
“V SEGA jsme velmi hrdí na práci PlatinumGames, dokázali vytvořit hru s tak jedinečnou a poutavou vizí,” komentoval Jurgen Post, výkonný ředitel SEGA Europe Ltd. “ Hráči budou moci brzy vyzkoušet adrenalin, který pochází z výbušných multiplayerových soubojů Anarchy Reigns.”
 
“Zaměřením na hraní online nás SEGA postavila před novou výzvu,” řekl Atsushi Inaba, výkonný ředitel / producent Platinum Games. “Vychází málo her tohoto žánru a myslím, že jsme byli schopni dát nový druh vzrušení do této hry, který nezažijete nikde jinde. Už se s hráči těším na vydání hry v Evropě a Severní Americe.”
 
Hra Anarchy Reigns vyjde 11.ledna 2013 pro Evropu.
 
Pro více informací sledujte náš facebook https://www.facebook.com/SegaCZ.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.