Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

18. 10. 2016, 3DS, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy
 

The Pokémon Company International a společnost Nintendo vypustily do světa další nové informace o chystaných hrách Pokémon Sun a Pokémon Moon, které do  Evropy dorazí exkluzivně pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS již 23. listopadu tohoto roku. Představení se dočkali následující Pokémoni:

Silvally

Typ: Normální

Syntetický Pokémon Silvally je evolucí Pokémona Type: Null. Tento Pokémon dokáže měnit svůj typ za pomoci exkluzivních předmětů vložených do jeho hlavy a jeho buňky mutují a září různými barvami podle jeho aktuálního typu. Silvally má novou schopnost RKS systém, která  mu umožňuje měnit typ, když drží specifické předměty. Zároveň má unikátní útok Multi-Attack, který mění svůj typ na stejném principu jako Silvally sám.

Hakamo-o

Typ: Dračí/Bojový

Hakamo-o je evoluční fází Jangmo-oa. Hakamo-o před bitvou tančí, aby ukázal svou sílu a řinčí při tom svými šupinami. Je samotářský a rád trénuje osamocen. Šupiny často ztrácí, ale ty dorůstají takřka okamžitě. Hakamo-o vidí počet ztracených šupin jako důkaz své zběsilosti v bitvách.

Kommo-o

Typ: Dračí/Bojový

Kommo-o je evolucí Hakamo-oa. Vypráví se legenda, že Kommo-o je pokrytý zářivými šupinami, aby zaháněl velkou temnotu pokrývající svět. Tento Pokémon se může naučit nový útok Clanging Scales, při jehož použití Kommo-o začne škrábat svými šupinami o sebe a zaútočí s hlasitým křikem. Po použití tohoto útoku ale klesne jeho obranyschopnost.

Steenee

Typ: Travní

Ovocný Pokémon Steenee je evoluční fází Bounsweet. Kalich na hlavě tohoto Pokémona je velice pevný a Steenee může útočit tak, že s ním buší do svých protivníků v kombinaci s kopy jeho stejně tvrdých nohou. Jeho vůně je ještě úžasnější než v případě Bounsweet.

Tsareena

Typ: Travní

Pouze ti nejsilnější Steenee se mohou vyvinout v Tsareenu. Tento vznešený Pokémon používá svou sílu, aby chránil a vládl nad Bounsweet jako jejich královna. K útokům používá své extrémně silné a majestátní kopy a svou silnou vůni používá k okouzlení protivníků. Některé Tsareeny mají exkluzivní novou schopnost Queenly Majesty, která jejím oponentům brání používat jejich primární útoky.

Ribombee

Typ: Hmyzí/Vílí

Ribombee je evolucí Cutiefly. Tento Pokémon sbírá nektar a pyl z květin, z kterých vyrábí koule známé jaké Pollen Puffs a ty poté hází na své protivníky během bitev. Některé Pollen Puffs, vyrobené Ribombee, mají taktéž relaxační efekt nebo mohou ulevit únavě. Tyto Pollen Puffs lze pořídit po celém regionu Alola.

Alolan Grimer

Typ: Jedovatý/Temný

Jak populace regionu Alola rostla, zpracování odpadu se začalo stávat opravdu vážným problémem. Jako řešení byli z ostatních regionů importování Grimeři a tím, že zde byli krmeni primárně odpadem, se složení jejich těla změnilo stejně jako jejich forma. Co se tváří jako jejich zuby jsou ve skutečnosti zbytkové a zkrystalizované toxiny z jimi snědeného odpadu. V továrnách na zpracování odpadu po celém regionu Alola je víc než sto Grimerů.

Alolan Muk

Typ: Jedovatý/Temný

Alolan Muk se vyvinul z Alolan Grimera. Muk v regionu Alola produkuje a ukládá své toxiny ve svém těle, takže na rozdíl od Muků z ostatních regionů u něj nezaznamenáte žádný nepříjemný zápach. Alolan Muk má stejné otrávené krystaly jako Alolan Grimes, ale nalézají se po celém povrchu jeho těla. Používá je k útokům stejně, jako jiní Pokémoni používají své drápy.

Ve hrách Pokémon Sun a Pokémon Moon se také objeví dva další nové charaktery, a to Olivia a Ilima:

Olivia
Olivia je kahunou ostrova Akala, druhého ostrova, který v rámci ostrovní výzvy navštívíte. Je neobyčejně schopná a jako kahuna slouží už od útlého věku. Přestože je nesmírně zkušená, neustále trvá na tom, že je jen normálním děvčetem.

Ilima

Jakožto absolvent trenérské školy a expert na normální typy Pokémonů je kapitán Ilima považován za hrdinu studentů své bývalé školy.

Trailer ukazující nové Pokémony a postavy najdete zde. A rozhodně nezapomeňte, že od dnešního dne, 18. 10. 2016, můžete na Nintendo eShop stahovat demoverzi Pokémon Sun & Moon!E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.