Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

21. 9. 2016, 3DS, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy
 

The Pokémon Company International a Nintendo odhalili nové informace o nejnovějších dílech tradiční Pokémon série nesoucích názvy Pokémon Sun a Pokémon Moon, které do všech evropských herních obchodů dorazí již 23. listopadu exkluzivně pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Nově odhalenými Pokémony jsou:

 

Passimian

Typ: Bojový

Pokémon Passimian útočí házením bobulí na své protivníky. Žije ve skupinách dvaceti až třiceti Passimianů, kteří následují jednoho vůdce. Tyto kmeny pracují v týmech a společně trénují na zlepšení svých dovedností. Tento Pokémon má zcela novou schopnost Receiver, která Passimianovi umožní zdědit schopnost spojence, který padne v bitvě. Passimian se objevuje pouze ve hře Pokémon Sun.

Oranguru

Typ: Normální/Psychický

Moudrý Pokémon Oranguru žije samotářským životem v hlubinách Alolanských lesů. Oranguru drží jako vějíř vypadající předmět vytvořený z listů a jsou známí pro své milé chování k ostatním Pokémonů z jejich lesa, kterým v nouzi pomáhají. Tento Pokémon se může naučit exkluzivní útok Instruct, který donutí vybraného Pokémona zaútočit posledním útokem, který v boji použil. Oranguru se objevuje pouze ve hře Pokémon Moon.

 

Dříve představený štěněčí Pokémon Rockruff se dále může vyvinout do dvou rozdílných forem podle toho, zda k jeho evoluci dojde ve hře Pokémon Sun nebo Pokémon Moon.

Lycanroc (Midday Form)

Typ: Kamenný

Ve světě hry Pokémon Sun se Rockruff často sluní ve velkém množství slunečního světa, čímž se dostává do Solgaleova vlivu. Ve finále pak dochází k jeho evoluci na Lycanroca v jeho polední formě. Ta je známá pro svůj rychlý pohyb, kterým mate své protivníky. Jedná se o velmi loajálního Pokémona a krom uhýbání je schopný zasadit také řadu úderů za pomoci ostrých kamenů hodných jeho jména. Polední forma Lycanroca se může naučit nový unikátní útok Accelerock, který mu garantuje první úder, kdy do protivníka narazí obrovskou rychlostí.

Lycanroc (Midnight Form)

Typ: Kamenný

Ve světě hry Pokémon Moon se Rockruff koupe v paprscích měsíčního světla, čímž se dostává do vlivu Lunaly a dochází tak k jeho evoluci na Lycanroca v půlnoční formě. Tento Pokémon nehledí na své vlastní bezpečí a jde mu jenom o to porazit jeho protivníky. Čím silnější nepřítel proti němu stojí, tím více je Lycanroc ve své půlnoční formě nadšený a jeho oči září touhou po boji. Cítí obrovskou důvěru k trenérovi, který dokáže využít jeho plný potenciál.

 

Oznámeny byly také dva nové Z-Move unikátní pro dva oblíbené Pokémony, a to:

Pikachu

Exkluzivní Z-Move: Catastropika

Exkluzivní Z-Move Pikachu se jmenuje Catastropika a jde o super nabitý útok, kdy si Pikachu půjčí trenérovu sílu, ovine se extrémně silnou elektrickou energií a narazí do svých protivníků. Jedná se o jeho nejsilnější útok.

Eevee

Exkluzivní Z-Move: Extreme Evoboost

Exkluzivní Z-Move Eevee se jmenuje Extreme Evoboost a dokáže přivolat Sylveona, Jolteona a všechny ostatní z osmi možných evolucí Eevee a dát jí jejich sílu. Tenhle mimořádný útok zvýší útok, obranu, speciální útok i speciální obranu Eevee o dva.

 

Populární možnost přizpůsobit si svou postavu se pak ve hrách Pokémon Sun a Pokémon Moon dočká svého návratu. Upravte si oblečení, účes a barvu očí své postavy a cestujte po regionu Alola stylově. Své oblečení můžete dokonce nabarvit tak, aby ještě více vyhovovalo vašemu stylu.

 

Díky hernímu prvku Pokémon Refresh se pak budete moct starat o své Pokémony, kteří po bitvě občas skončí doslova pořádně pocuchaní a špinaví. Pokémon Refresh vás tedy nechá je umýt, starat se o ně, krmit je a dokonce vyléčit efekty jako je jed nebo paralýza, které utrpěli v boji. Pokémoni o které se budete náležitě starat vás pak mohou začít opravdu milovat a v bitvách pro vás ze sebe vydají to nejlepší. To znamená, že občas se dokáží vyhnout útoku nebo dokonce vydržet tam, kde by jiný Pokémon už dávno upadl do mdlob. Pokud se tedy budete o své Pokémony v Pokémon Refresh náležitě starat, náležitě vám to na vašem společném dobrodružství oplatí.

 

Stažitelný software pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS jménem Pokémon Bank, aplikace umožňující trenérům umístit Pokémony ze svých předchozích dobrodružství na internet, se v lednu roku 2017 dočká updatu, který jí umožní pracovat se hrami Pokémon Sun a Pokémon Moon, a to včetně nového National Pokédexu. Tato funkce dokáže přečíst data z každého kompatibilního titulu, který připojíte na Pokémon Bank a nasbírat informace o všech vámi chycených Pokémonech. Tyto informace si budete dokonce moct prohlédnout přímo v Pokémon Bank aplikaci a vidět tak i Pokémony, kteří se přirozeně nevyskytují v regionu Alola. Poké Transporter se taktéž dočká updatu, díky kterému budou Virtual Console her Pokémon Red, Pokémon Blue a Pokémon Yellow taktéž kompatibilní se službou Pokémon Bank. To znamená, že hráči si budou moct do nového dobrodružství ve hrách Pokémon Sun a Pokémon Moon vzít i své Pokémony z regionu Kanto.

 

Nový trailer, ukazující všechny oznámené novinky, si můžete již teď pustit zde!E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.