Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

28. 1. 2013, PC, Tiskové zprávy
 

Codemasters vydalo nové video kombinující dramatickou akci s ohromujícími in-game záběry dvou 592bhp McLarenů MP4-12cs, které závodí na světově proslulém okruhu Brands Hatch. GRID 2 je dlouho očekávané pokračování hry GRID, držitelkou ceny  BAFTA , na kterém pracuje Codemasters Racing Studios a vyjde letošní léto pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC. 

Toto video, první ze třídílné série, následuje bohatství Chrise Harrise, motoristického novináře a pravidelného přispěvatele na YouTube do kanálu DRIVE, který se spojil s Codemasters a poskytl vnitřní pohled na výběr vozidla pro hru. Ve videu závodí v McLarenu na slavném okruhu s testovacím jezdcem Matem Jacksonem a využívá in-game zkušenosti z GRID 2.

"Moc mě těší spolupracovat na těchto videích pro GRID 2 a dávat rady, které snad mohou dopomoci s výběrem klíčového auta ve hře. Je to skvělá příležitost prozkoumat stále užší vztah mezi skutečností a virtuálním světem," řekl Chris Harris. "Jako někdo, kdo tráví hodně času v nejnovějších super autech, je fascinující vidět složitý proces vytváření těchto virtuálních strojů."

Brands Hatch je jedním z míst, které potkáte v GRID 2. Na třech kontinentech mohou hráči cestovat po světě a závodit v různých a dramatických prostředí včetně licencovaných okruhů jako Yas Marinas v Abu Dhabi a Rakouském Red Bull Ring. Závodit budou hráči moci i v ulicích Paříže i Chicaga a dále pokračovat do horských silnicích plných volnosti.

GRID 2 nastaví nové standardy pro multiplayerové závody pomocí rozsáhlých herních komponent a unikátnímu systému postupu. Možnost přizpůsobení a integrace s RaceNet - online komunitním portálem pro závodní hry od Codemasters - nabídne hlubší ponoření do závodního světa GRID 2. 

Video nalezneze zde: http://www.youtube.com/watch?v=Do0_DIM2PQ8

Více informací hledejte na naší facebookové stránce https://www.facebook.com/CodemastersCZE nebo YouTube kanálu http://www.youtube.com/channel/UCqFXnk9q4RGZOvvQdg_QZLQ.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.