Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

14. 5. 2012, PC, Tiskové zprávy
 

14.5.2012 – Podívejte se na nejnovější Dirt: Showdown gameplay trailer, kde uvidíte akci na sněhu, poušti i v ulicích města. Trailer „Race hard, party hard“ ukazuje DiRT: Showdown v divoké závodní a turbem nabité atmosféře.DiRT: Showdown s přiřítí na prodejny 25. května, ale hráči si mohou zkusit příjemnou atmosféru závodního derby již dnes stažením Demo DiRT: Showdown v sólovém závodu nebo online až s osmi hráči. Demo je k dispozici na Xbox Live Marketplace, PlayStation Network a pro PC na Steamu.

Od spuštění dema hráči...

...zničili dva miliony automobilů.

...najezdili tolik kilometrů, že by 100x objeli zeměkouli.

...spálili tolik paliva, že by to vystačilo na pět výletů na Měsíc.

Tyto zajímavé údaje byly získány ze služby RaceNet – zdarma dostupného rozšíření pro závodní hry od Codemasters, které odměňuje hráče za jejich úspěchy.

DiRT: Showdown přinese nový svět závodů, jak je ještě neznáte. Závod má své Grand finále 25. května, kdy přijede i do Vašich obchodů na platformách Xbox 360, PlayStation 3 a PC.

Pro nejnovější informace sledujte náš facebook http://on.fb.me/IqoExP nebo oficiální stránky vydavatele http://www.codemasters.com/uk/.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.