Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

6. 3. 2020, Nintendo, Novinky, Switch
 

Je tomu již 14 let, co se hra Pokémon Mystery Dungeon poprvé ukázala na konzolích Nintendo DS a Game Boy Advance. Nyní se s ní mohou seznámit i další generace hráčů díky remaku, jenž vychází právě dnes na konzoli Nintendo Switch.

To se takhle jednoho dne probudíte a zjistíte, že se z vás stal Pokémon. Nezbude vám tak nic jiného, než sestavit svůj vlastní tým z dalších Pokémonů a zachránit celý svět v nebezpečných dungeonech, kde na vás čeká celá řada nebezpečí. Mějte na paměti, že nezvládnutý souboj vás vrátí na začátek vašeho snažení, Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX je totiž tzv. rogue-like titulem. 

Základem vašeho snažení bude získávat nové předměty, vybavení a peníze, k čemuž vám vypomůže systém učení nových schopností. Zároveň však s tím se musíte vyvíjet i vy, bez učení nových a obranných strategií to zkrátka nepůjde. Na svých cestách dungeony potkáte spoustu nových Pokémonů, které můžete následně přidat do svého týmu. 

Hra Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX je ode dnešního dne dostupná exkluzivně na konzoli Nintendo Switch, stejně tak si hráči mohou vyzkoušet demoverzi, kterou lze nalézt na Nintendo eShopu. 

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.