Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

9. 9. 2016, 3DS, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy
 

Když se Auster a princ Kiefer rozhodnou dokázat, že život existuje i mimo jejich domovský ostrov, brzy narazí na úkol, který je uvrhne na cestu napříč časem s cílem zachránit osud světa ve hře DRAGON QUEST VII: Fragments of the Forgotten Past, která dorazí na všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS již 16. září tohoto roku.

DRAGON QUEST VII: Fragments of the Forgotten Past je posledním přírůstkem do rozsáhlé RPG série Dragon Quest titulů. Tento díl byl přebudován od základů do 3D a představuje nejnovější kousek na soupisce RPG titulů pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS společně se hrami Bravely Second™: End Layer a Fire Emblem Fates.

V této kapesní předělávce DRAGON QUEST VII: Fragments of the Forgotten Past začíná příběh tím, že dlouholetí přátelé Auster, princ Kiefer a Marinek, kteří se vydali na výpravu za dokázáním toho, že jejich ostrov není jediný na světě, do situace, ve které budou muset cestovat časem a zachraňovat dávno zaniklé civilizace, aby mohli zachránit budoucnost. Sbíráním fragmentů tabulek a jejich skládáním budou moct neohrožení hrdinové cestovat na nová místa a dřívější dungeony s cílem obnovit svět v tomto skutečně masivním dobrodružství.

Aby se mohli postavit silám zla, mohou být  Auster, princ Kiefer a jeho přátelé přizpůsobováni za pomoci více něž padesáti rozdílných vocationů, které jim umožní se specializovat na široké množství různých tříd, které hráčům umožní získat kontrolu nad bojištěm. Od válečníků přes mágy až po specialisty na bojová umění umožňuje každá třída hráčům aplikovat nové strategie a za pomoci speciálních předmětů dokonce používat vocationy, díky kterým budou moct bojovat jako monstra, a to včetně ikonického Dragon Quest slizu.

Během své výpravy naši dobrodruzi nejenom mohou bojovat jako monstra, ale taktéž mohou objevit, spřátelit si a sbírat více jak 200 druhů monster a pomáhat jim růst na jejich vlastní louce. Osidlováním této louky monstry, nalezených během výprav, budou moct hráči své potvůrky posílat na výzvědné mise do speciálních jeskyní, které nemohou být prozkoumány lidmi s cílem nalézt cestovatelské desky, které dají hráčům přístup do zcela nových dungeonů. Z internetu si navíc bude možné stáhnout exkluzivní desky pro přístup do dalších dungeonů, ve kterých sídlí extrémně silná monstra a lze v nich objevit vzácné zbraně.

Stejně, jako v případě louky pro monstra, je tyto potvůrky možné pozvat také do hráčova ráje. Pozváním lidí a monster, které hráči potkají na svých cestách a ve speciálních dungeonech, budou hrdinové moct budovat nové stavby ve snaze vytvořit nejlepší civilizaci a udělat ze své vesnice ideální místo k životu.

 

Cestujte do minulosti a zachraňte budoucnost světa již 16. září, kdy hra DRAGON QUEST VII: Fragments of the Forgotten Past vyjde na všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.