Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

16. 3. 2016, NAS servery, QNAP, Novinka, Novinky
 

Na trh přichází novinky v podobě energeticky úsporného a nákladově příznivého dvoujádrového kompaktních, zahrnujících 1-pozicový TS-128 a 2-pozicový TS-228. Jsou ideální pro uživatele v domácnostech, kteří si chtějí vytvořit svůj osobní cloud. Funkcemi bohatý TS-128/228 pomáháuživatelům snadno zpracovat úlohy zálohování a synchronizace souborů, navíc poskytuje dálkový přístup a širokou škálu multimediálních aplikací, které obohatí jejich digitální životní styl.

 

 

 

 

 

 

“Protože pořizování fotografií a nahrávek na inteligentních telefonech, tabletech a digitálních kamerách se stalo běžným a poptávka po multimediálním obsahu ve vysokém rozlišení stále posiluje, uživatelé vášnivě hledají nové a pohodlnější způsoby digitálního ukládání a sdílení dat,” uvedl produktový manažer QNAP Jason Hsu. “Nový TS-128 a TS-228 představuje ideální osobní NAS za rozpočtově příznivou cenu, který může uživatelům poskytnout rozsáhlejší základnu pro ukládání dat, zálohování a multimediální zábavu.”

TS-128/228, provozovaný s inteligentním operačním systémem QTS 4.2 pro NAS, je založen na dvoujádrovém procesoru ARM® v7 1,1GHz s 1GB DDR3 RAM a podává rychlost čtení až 100 MB/s pro hladký přenos dat,umožňuje souběžný přístup více uživatelů a domácích aplikací. TS-128/228 může vhodně posloužit jako multimediální centrum, protože uživatelé mohou zálohovat nebo stahovat soubory a systém si přitom podržuje svůj vysoký výkon. Beznástrojová konstrukce znamená, že sundat boční kryt TS-128/228 a přidat nebo vyměnit pevné disky je extrémně snadné.

TS-128/228 poskytuje snadný způsob, jak vytvořit zabezpečené osobní prostředí cloud, které zmírňuje kapacitní omezení a obavy o zabezpečení dat, s jakými se setkáváme u veřejných služeb poskytujících prostředí cloud. myQNAPcloud poskytuje větší počet služeb vzdáleného přístupu, kterými mohou uživatelé odkudkoli prostřednictvím webového prohlížeče pohodlně získat přístup k multimediálním souborům na TS-128/228, spravovat a sdílet je. Uživatelé mají také možnost získávat přístup k souborům a procházet je na TS-128/228 pomocí mobilních aplikací od QNAP, jako například Qfile, Qphoto, Qmusic, Qvideo a Qmanager. S nástrojem Qsync, který podporuje synchronizaci souborů na větší počet zařízení, mohou uživatelé získávat nejnovější soubory z jakéhokoli zařízení připojeného na NAS kdykoli to budou potřebovat.

TS-128/228 poskytuje obsáhlé funkce pro správu a zálohování souborů, včetně například sdílení souborů napříč platformami pro systémy Windows®, Mac®, Linux® a UNIX®; flexibilní zálohovací řešení pro Windows a Mac; řešení obnovení po havárii, jako například RTRR, rsync a zálohování na úložiště cloud; nejnovější aplikaci Hybrid Backup Sync, která konsoliduje funkce zálohování, obnovení a synchronizace, aby uživatelé mohli snadno přenášet data na místní či vzdálená úložiště nebo na cloud (včetně služeb Amazon® Cloud Drive, Google Drive™, Dropbox®, Microsoft OneDrive®, Yandex® Disk, Box®, Amazon® S3, Amazon® Glacier, Microsoft® Azure™, Google Cloud Storage™ a WebDAV).

TS-128/228 dokonale poslouží jako vysokokapacitní domácí multimediální centrum. Díky podpoře DLNA® mohou uživatelé využívat fotografie, poslouchat hudbu a sledovat HD videa uložená na TS-128/228 v celé své domácnosti na kompatibilních Smart TV, herních konzolích a mediálních prohlížečích. Používáním aplikací Photo Station, Music Station a Video Station mohou uživatelé centralizovat svou sbírku médií pro snadné sdílení s přáteli a spolupracovníky.

Centrum aplikací QTS App Center nabízí rozmanité aplikace k nainstalování dle potřeby pro rozšíření funkcionality TS-128/228. TS-128/228 podporuje také Surveillance Station se 2 bezplatnými kanály IP kamer a s až 8 kanály dostupnými dokoupením přídavných licencí, čímž uživatelům pomůže vybudovat profesionální a přesto nákladově efektivní dozorovací systém pro monitorování v reálném čase pro nahrávání a přehrávání video a audio nahrávek.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.