Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 12. 2019, Nintendo, Switch, Tisková zpráva
 

Sotva se Luigi konečně bezpečně uložil ke spánku, je tu další várka nových duchů, her a vychytávek s dodatečným obsahem do hry Luigi’s Mansion 3, který si na Nintendo Switch budeme moci v roce 2020 stáhnout. S dvěma novými dodatky bude lov duchů ještě zábavnější. Podívejte se na našich webových stránkách, jak vypadá Luigi’s Mansion 3 – podlaží Castle MacFrights v módu ScareScraper.

Luigi’s Mansion 3 Multiplayer Pack, který obsahuje obě části Part 1 i Part 2, si na konzoli Nintendo Switch můžete v Nintendo eShopu předobjednat již nyní za 1 748,- Kč. 

Luigi’s Mansion 3 Multiplayer Pack Part 1 bude dostupný kolem 30. dubna 2020*. DLC obsahuje tři nové minihry do multiplayer módu ScreamPark,** dále tři nové oblečky, které tematicky zapadají do jednotlivých podlaží, pro Luigiho a nové tematické duchy do úrovní kooperativního ScareScraper módu. Pro ty, kteří si DLC předobjednají, jsme ještě připravili speciální bonus navíc: Polterpup svítilnu nazývanou Flashlight Type-P, kterou mohou hráči používat jak ve Story, tak v ScareScraper módu.

Luigi’s Mansion 3 Multiplayer Pack Part 2 vyjde přibližně 31. července 2020. Těšit se můžeme na další obsah a vychytávky pro oba módy ScreamPark a ScareScraper. Přibydou další tři nové minihry pro ScreamPark a další tři nové outfity a tematičtí duchové v ScareScraper módu. 

Tak sesbírejte odvahu a připravte se s přáteli na pořádnou porci strašidelné zábavy. Luigiho nejděsivější dobrodružství vůbec totiž čeká blahodárný příliv nové duchařiny. Pro více informací o titulu Luigi’s Mansion 3 navštivte http://www.mojenintendo.cz/switch/index.php?page=luigismansion3

Luigi’s Mansion 3 Multiplayer Pack je nyní v Nintendo eShopu na konzoli Nintendo Switch dostupný k předobjednání za [price TBD]. Multiplayer Pack Part 1 se objeví kolem 30. dubna 2020, zatímco Multiplayer Pack Part 2 vyjde přibližně 31. července 2020. Ti, kteří si DLC předobjednají, obdrží do hry navíc speciální bonus: Polterpup svítilnu Flashlight Type-P.

Související videa: Luigi's Mansion 3 - Castle MacFrights themed floor in the ScareScraper mode: http://luigismansion3.nintendo.co.uk/  

* Luigi’s Mansion 3 Multiplayer Pack Part 1 a Part 2 nelze zakoupit odděleně. 
** Hra online vyžaduje připojení k internetu a placené členství Nintendo Switch Online. Pro použití služeb online je vyžadováno založení účtu Nintendo a přijetí souvisejících podmínek. Uplatňuje Všeobecné podmínky ochrany osobních údajů. Zjistěte více o placeném členství na webových stránkách Nintendo Switch Online.

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.