Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

16. 10. 2014, Nintendo, Novinky, Wii U
 

Jste připraveni na dobrodružství? Captain Toad je připraven určitě a není jediný - spolu s růžovým Toadettem si bude užívat dobrodružství ve hře Captain Toad: Treasure Tracker. Toadette byl totiž nově představen jako druhá hratelná postavička v této zábavné honbě za pokladem.

Na rozdíl od tradičních herních superhrdinů nemají Captain Toad ani Toadette žádné speciální vlastnosti, vlastně ani neumí pořádně skákat. Jsou vyděšení téměř ze všeho ale i přes to se k dobrodružství staví čelem! Vyzbrojeni světlometem a jejich aktivním přístupem si razí cestu skrz nepřáteli zamořená území jako jsou například chatrč Wild West a aquapark Goomba. Všechna tato místa jsou doslova napěchovaná hádankami k řešení a tajemstvími, která je třeba odhalit.

Tito malí hrdinové jsou na lovu za vytouženým pokladem zvaným Power Star. Hned na začátku jejich dobrodružství se tohoto pokladu zmocní obří chamtivý pták Wingo, který unese i Toadette. Hráči tak musí Captainovi Toadovi pomoci získat zpět poklad a Toadette, kterého si poté mohou odemknout jako hratelnou postavu. Nakonec je třeba ještě porazit Winga. V průběhu hry hráči projdou více jak 70 zábavnými hádankami a také budou sbírat hvězdičky a drahokamy.

Captain Toad a jeho záhadné levely by se nejprve mohly zdát podobné jako Super Mario 3D World pro Wii U. Tyto levely byly pro fanoušky velkým hitem, a tak bylo rozhodnuto, že on a Toadette dostanou nyní svou vlastní hru. Captain Toad: Trasure Tracker je jen další cestou Nintenda, jak se dostat do světa rodinných her, kde můžete statečně čelit zábavným novým výzvám.

Pojďte se přidat k lovu na poklad již 9. ledna 2015, kdy hra Captain Toad: Treasure Tracker vychází na Wii U. Než se tak stane, podívejte se na nový ukázkový trailer ke hře: http://youtu.be/3_HfXOwlldA

Pro další informace navštivte:
Nintendo web http://www.mojenintendo.cz

Nintendo Facebook https://www.facebook.com/NintendoclubCZ

-konec-

Kontaktní osoba:

Ing. Veronika Batelková

Marketing & PR manager

tel.: +420 284 000 165

mob: +420 776 776 255

veronika.batelkova@conquest.cz

 

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.