Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

13. 9. 2012, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

Již na konci září si návštěvníci veletrhu For Games, který se koná 27. – 30.9. 2012 v areálu PVA Expo Praha v Letňanech, budou moci vyzkoušet očekávanou  novinku letošního podzimu, herní konzoli Wii U od Nintenda. Na třinácti stanovištích si hráči otestují novou konzoli i revoluční ovladač Wii U GamePad s 6,2 palce velkým dotykovým displejem a zahrají si ty nejlepší z připravovaných titulů od Nintenda a dalších velkých jmen videoherního průmyslu,  jakým je například Ubisoft. 

Wii U představuje unikátní novinku v herním světě. Propojené obrazovky TV a GamePadu jsou tím, od čeho se očekává, že od základů změní způsob hraní, surfování po internetu, komunikace a sdílení herních zážitků, stejně jako tomu bylo u Wii, když Nintendo poprvé představilo světu pohybové ovládání. Velmi zajímavou novinkou, kterou Wii U přináší je takzvaná asymetrická hra. Tu nejlépe vyzkoušíte, přijdete-li na stánek spolu s přáteli či celou rodinou. Některé z her si totiž můžete zahrát až v pěti hráčích z nichž ten, který ovládá hru na Wii U GamePadu vídí situaci ve hře ze svého úhlu pohledu, zatímco ostatní hru ovládají klasickými pohybovými ovladači známými již z Wii a mohou se naopak domlouvat na strategii, kterou proti němu ve hře použijí. Hru lze také z TV do GamePadu přenést a pokračovat v hraní, zatímco někdo jiný sleduje televizi.
Kromě Wii U bude na stánku Nintenda k dispozici více než 20 přenosných herních konzolí Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL, které budou vybaveny řadou již vydaných titulů i očekávanými novinkami letošní vánoční sezóny.
Neváhejte, navštivte stánek Nintenda na veletrhu For Games 27. – 30. 9 2012 a vyzkoušejte novou herní konzoli Wii U.
Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na http://www.facebook.com/nintendoclubcz


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.