Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

27. 8. 2014, ASUSTOR, Tiskové zprávy
 

ASUSTOR rozšiřuje záruku na 3 roky

ASUSTOR prodlužuje záruční lhůtu na všechny své výrobky na 3 roky. ASUSTOR pokračuje v trendu poskytovat poprodejní servis a technickou podporu na nejvyšší úrovni. Uživatelé, kteří si již koupili ASUSTOR produkt, nebudou nijak ochuzeni a nova záruční lhůta se vztahuje i na jejich výrobek od původního data zakoupení.

Taipei, Tchaj-wan, 19.srpna 2014 - ASUSTOR, přední inovátor a dodavatel síťových úložných řešení, dnes oznámil, že záruční doba pro všechny NAS servery ASUSTOR byla prodloužena na tři roky z předchozích dvou let. Posláním ASUSTORu je nadále poskytovat svým zákazníkům výrobky nejvyšší kvality spolu s nejspolehlivějším poprodejním servisem.

 

ASUSTOR_warranty_3_years

 

"Poskytování prvotřídní služby pro naše zákazníky bylo vždy nejvyšší prioritou pro nás ve firmě ," řekl Allen Yen, obchodní ředitel ASUSTOR. "Jsme velmi nadšení , že jsme prodloužili záruční dobu na všechny naše produkty. Rádi bychom poděkovali našim věrným zákazníkům za jejich trvalou podporu a doufáme, že to bude inspirací pro větší důvěru ve výrobky ASUSTOR . "

Nově prodloužená záruka tři roky se vztahuje na všechny výrobky ASUSTOR NAS, které zahrnují všechna zařízení řady AS6, AS3 a AS2. Uživatelé, kteří si již koupili ASUSTOR produkty, také získají novou tříletou záruku na již zakoupený produkt, běžící od původního data zakoupení. ASUSTOR pokračuje v trendu poskytovat poprodejní servis a technickou podporu na nejvyšší úrovni.
 

Více infomací o produktech zde: http://www.asustor.cz

Informace o záruce zde: http://www.asustor.com/service/warrantyE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.