Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

19. 9. 2013, ASUSTOR, NAS servery, Tiskové zprávy, Výpočetní technika
 

ConQuest entertainment a. s. uvádí na český trh ve spolupráci se společností ASUSTOR čtyři nové modely multimediálních NAS serverů určených zejména pro domácí použití i do menších kanceláří.  Dvoudiskové AS-202T a 202TE i čtyřdiskové AS-204T a 204TE jsou postaveny na dvoujádrových procesorech Intel Atom s frekvencí 1,2 GHz. Modely 202TE a 204TE disponují navíc HDMI výstupem,  infra portem, audio výstupem a předinstalovanou aplikací XBMC. Nová řada AS2 nabízí ve své třídě nadprůměrný výkon, úsporný provoz, unikátní systémový režim spánku (0,8 W) a  řadu mobilních aplikací pro přístup na server odkudkoliv a kdykoliv.

Kromě zmíněného  dvoujádrového procesoru Intel Atom disponují servery 512 MB resp. 1GB pamětí typu DDR3. Podporovány jsou 2,5“ a 3,5“ SATA II/III pevné disky  o jednotlivé kapacitě až 4 TB.

Připojení k počítačové síti zajišťuje gigabitový port. Externí paměťová úložiště jako například externí disky lze připojit přes dvojici USB 3.0 rychlých portů a dvojici USB 2.0 portů. Modely AS-202TE a 204TE kromě HDMI připojení k TV disponují infračerveným čidlem pro ovládání pomocí dálkového ovladače (volitelné příslušenství)  a také audio výstupem na zadní straně serveru pro přímou hudební produkci.

Nadprůměrný výkon, úsporný provoz a softwarová výbava předurčují NAS servery řady ASUSTOR AS2 pro každodenní nasazení nejen doma ale i v menších kancelářích. Nabízí iSCSI servis, kompletní řešení zálohování a vzdálenou replikaci. Nechybí kompletní podpora RAID polí včetně online rozšíření kapacity serveru. Všechny nové modely lze využít také jako monitorovací systém po připojení IP kamer (4 licence jsou zdarma).E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.