Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

25. 9. 2015, ASUSTOR, NAS servery, Novinka, Výpočetní technika
 

Conquest oznámil uvedení nových modelů NAS serverů Asustor řady  AS1002T a AS1004T. Jde o první generaci produktů ASUSTOR s využítím architektury ARM. Tyto modely řady AS10 jsou vybaveny procesory Marvell Armada 1,0 GHz dual-core, 512 MB paměti a mechanizmem hardwarového šifrování, poskytující výkon při čtení a zápisu až 95 MB/s resp. 110 MB/ s. Exteriér serverů má kompaktní a stylový design, umocněný povrchem přední desky ve stylu diamantu, který dovoluje umístit tento NAS s moderním vzhledem do jakéhokoli prostoru. Přístroje řady 10 mají také nízkou spotřebu energie a mimořádně tichý provoz, produkují pouze 19 decibelů hluku v pohotovostním systému, což je srovnatelné se zvukem pdadajícího špendlíku, takže se hodí hodí do jakéhokoli obytného prostoru bez narušení kvality života, což dělá z těchto serverů optimální osobní cloud úložiště pro moderní digitální věk.

Přístroje řady ASUSTOR je 10 nabízí vestavěný matematický koprocesor, který je schopen rychle zpracovávat velké množství miniatur fotografií s bohatou škálou multimediálních aplikací, ultra-tichý chod, nízkou spotřebou energie a exkluzivní regulace teploty díky smart fan mechanismu ASUSTOR pro využití v režimu 24/7. Navíc všechny přístroje mají systém  ADM (ASUSTOR Data Master) verze 2,5, který poskytuje uživatelům nejnovějšími rozšířené základní funkce, jako je vnitřní zálohování, síťový koš pro sdílené složky a  iSCSI LUN snímky. Kromě toho mohou uživatelé přistupovat k centru aplikací a stahovat nové aplikace, jako je Syslog Server a DataSync pro Microsoft OneDrive spolu s nově aktualizovanými verzemi stávajících aplikací, jako je fotogalerie a LooksGood. Kromě toho, ASUSTOR také poskytuje specializované mobilní aplikace řízení systému, správu souborů, zálohování, stahování, sdílení médií, domácí dohledové vcentrum a další, umožňující uživatelům mít snadný a nepřetržitý přístup k jejich NAS serveru na cestách

Klíčové funkce AS1002T a AS1004T

 • Procesor Marvell 1.0 GHz Dual-Core

 • Předinstalovaná paměť 512 MB

 • 1 x Gigabit Ethernet port

 • Přední panel: 1 x SuperSpeed USB 3.0 (5 GB/s) port, LED indikátory

 • Zadní strana : 1 x SuperSpeed USB 3.0 (5 GB/s) port, hlavní tlačítko, resetovací tlačítko

 • Šroubky pro ruční použití, snadné sundání krytu a intalace pevných disků bez nutnosti dalších nástrojů

 • Mechanizmus hardwarového šifrování

 • Podpora  RAID Volume Management RAID 0/1, Single, JBOD (AS1002T)

 • Podpora  RAID Volume Management RAID 0/1 /5 /6 /10, Single, JBOD (AS1004T)

 • Maximální kapacita disků: 12TB/ 24TB  (AS1004T)

 • Podpora migrace mezi systémyE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.