Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

8. 8. 2013, ASUSTOR, NAS servery, Tiskové zprávy, Výpočetní technika
 

ASUSTOR umisťuje na všechny své současné servery řad AS-60x a AS-30x inovovaný systém ADM 2.0. Vedle celé řady novinek, přináší taktéž optimalizaci pro pohodlné ovládání nejen na počítači, ale také na chytrých telefonech a tabletech. Vylepšení se dočkalo také App Central, které již nyní obsahuje více než stovku aplikací rozšiřujících funkcionalitu NAS serverů.

Změny se však dotkly nejen samotných funkcí a možného použití ale také samotného grafického prostředí. Uživatelé si nově mohou nahrát vlastní pozadí plochy. Ikony jednotlivých aplikací si je možné navíc připnout nebo proházet jejich pořadí.

Vylepšení systému ADM 2.0 v bodech:

  • Rychlé vyhledávání: Nový engine umožňuje rychlejší, přesnější a intuitivnější vyhledávání mezi soubory umístěnými úložišti.
  • 2-Way backup: ASUSTOR přináší podporu obousměrných záloh, tzv. 2-way backupů. Využít je můžete při Rsync, FTP, využití vlastního cloudu neboi na externích datových úložištích.
  • Mission Mode Backup: Pro Rsync a FTP zálohy proto umožňuje ASUSTOR nastavit počet pokusů o opětovné připojení a časový interval, čímž se zvyšuje pravděpodobnost úspěšného dokončení zálohy.
  • FTP průzkumník: Přímo integrovaný do prostředí systému, takže podporuje přetahování souborů metodou „táhni a pusť“. Díky široké podpoře protokolů umožňuje na NAS serveru spravovat vlastní FTP server a zároveň přistupovat na jiné.
  • App Central V2: Vylepšené centrum obsahuje nyní více než stovku dodatečných aplikací. NAS server mohou rozšířit o webové funkce, digitální zábavu, práci s daty a mnoho dalšího.
  • SoundsGood: Webová hudební přehrávač navržený speciálně pro ASUSTOR NAS servery. Vedle poslechu je možné také vytvářet a upravovat ID3 tagy. Podporován je i výstup přes HDMI, USB nebo audio jack.
  • VPN klient: NAS server se může chovat jako VPN klient a připojovat se tak k jiným serverům. Pro zabezpečené připojení jsou podporovány protokoly PPTP a OpenVP.

Systém ADM 2.0 přináší také dvě nové mobilní aplikace. AiMaster umožňuje z chytrého telefonu spravovat a sledovat NAS server na dálku. Naopak AiData pro iOS (Apple) zařízení umožňuje uživateli procházet obsah, uploadovat fotografie a další.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.