Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

24. 8. 2017, ASUSTOR, NAS servery, Novinka
 

ASUSTOR oznamuje oficiální spuštění ADM 3.0 prostřednictvím on-line aktualizace. Uživatelé po upgradu na ADM 3.0, mohou využívat ještě výkonnější a stabilnější nové funkce. Nové funkce zahrnují vylepšené, intuitivní a snadno použitelné rozhraní, nově přidané prohlížení fotografií a přehrávání zvuku pomocí aplikace File Explorer a byla přidána podpora pro funkci Internet Passthrough.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ASUSTOR, přední inovátor a poskytovatel síťových řešení pro ukládání dat, oznámil oficiální uvedení ASUSTOR Data Master (ADM) 3.0. ADM 3.0 rozšiřuje zážitek ASUSTOR NAS s nově upraveným rozhraním, které vytváří intuitivní uživatelské prostředí pro práci, které je podobné jako u tabletu a současně integruje funkci Internet Passthrough. Všichni uživatelé ASUSTOR NAS mohou nyní upgradovat na ADM 3.0 prostřednictvím online aktualizace firmwaru, aby si mohli vychutnat zbrusu nový zážitek z používání a zvýšit celkový výkon systému.

Nové funkce pro službu ADM 3.0 zahrnují

- Zcela nové designové prvky rozhraní: ADM 3.0 obsahuje 3 různá nastavení rozložení ikon na ploše pro optimální prohlížení (5x3, 6x3, 7x4) a flexibilně navržené rozložení ikon na ploše, které může poskytnout optimální konfiguraci založené na rozlišení displeje. Témata pozadí na ploše lze měnit podle předvolby uživatele. Uživatelé mohou také nahrát své vlastní obrázky a použít je jako pozadí plochy. Rozhraní písma a barevné tlačítko oken lze nyní přizpůsobit pro dodatečný vizuální komfort.

Flexibilní využití místa na ploše: Pohodlná organizace aplikací je nyní poskytována funkcí seskupení. Uživatelé mohou přetáhnout ikony, aby je seskupili a vytvořili jména pro skupiny. Uživatelé mohou také přetahovat a zanechat často používané složky nebo soubory na ploše a vytvářet zástupce. Kromě toho je nyní seznam ikon na ploše a podpora vytváření snímků na ploše spolu s funkcí obnovení, která zajistí, že uživatelé budou moci vždy najít aplikace, které potřebují.

-  Rychlé prohlížení fotografií a přehrávání hudby: ADM 3.0 představuje možnost prohlížení fotografií a přehrávání hudby přímo z File Explorer. Uživatelé si mohou vybrat jednu nebo více skladeb.

-  Bezproblémové připojení k vašemu NAS: ADM 3.0 poskytuje jednoduché připojení, které je podporované novou funkcí Internet Passthrough, která pomáhá uživatelům zjednodušit dříve složité nastavení routeru. Dokonce i když uživatelé s mobilními zařízeními jsou v prostředí s lokální sítí nebo více routery, stačí, aby upgradovali své aplikace na nejnovější verzi podporující službu ADM 3.0 a budou moci snadno přistupovat ke svým NAS a k datům kdekoliv a kdykoliv. Uživatelé počítačů potřebují k instalaci nového nástroje ASUSTOR EasyConnect (AEC) pouze nainstalovat funkci Internet Passthrough a pohodlně se připojit k NAS doma. Dále budou také používat AEC k mapování svého NAS do svého počítače jako síťové jednotky pro pohodlný přístup.

-  Widgety na ploše pro efektivní monitorování v reálném čase: Správci systému nyní mohou sami definovat widgety na ploše, aby monitorovali stav systému v reálném čase. Widgety zahrnují Storage Manager, Activity Monitor, online uživatele a důležité záznamy.

-  Přidány funkce přihlašovací obrazovky: Na přihlašovací obrazovku služby ADM byly přidány nové funkce včetně systémových oznámení, asistenta online nápovědy a zkratky aplikací pro větší pohodlí.

-  IronWolf Health Management: ADM 3.0 integruje Seagate IronWolf Health Management, který zlepšuje spolehlivost systému pomocí komplexního integrovaného softwaru pro analýzu a obnovu, aby poskytoval inteligentní analýzu zdraví disku, která přesahuje tradiční diagnostické nástroje. S využitím získaných informací z dodatečných provozních podmínek, jako je teplota a vlhkost, doporučuje IronWolf Health Management také preventivní opatření, které uživatelé mohou přijmout, aby zabránili vzniku problémů.

ADM 3.0 je nyní k dispozici prostřednictvím online aktualizace firmwaru na všech zařízeních ASUSTOR NAS. Doporučujeme uživatelům, aby aktualizovali svůj firmware pro využití nejnovějších funkcí a pro vyšší výkon od společnosti ASUSTOR.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.