Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

23. 5. 2014, ASUSTOR, NAS servery
 

ASUSTOR uvedl novou beta verzi systému ADM 2.2 pro všechna svá zařízení. ADM 2.2 obsahuje nové přidané aplikace a funkce, včetně MiniDLNA multimediálního serveru, webového fotoalbumu Photo Gallery, Google cloud disku,, plánování nočního režimu, funkce vyspělejší podpory UPS, ukazatelů stavu  hibernace disku a vícejazyčných uživatelských jmen. Všichni uživatelé jsou vítáni, aby si stáhli a osobně vyzkoušeli beta verzi.

Taipei, Taiwan, 19.května 2014 – ASUSTOR Inc, přední inovátor a dodavatel síťových úložných řešení, oznámil uvolnění ASUSTOR Data Master (ADM) 2.2 beta verze pro všechny své zařízení NAS (série 2,3,6). Všichni uživatelé ASUSTOR NAS jsou vítáni, aby si stáhli beta firmware z oficiálních ASUSTOR webových stránek a vyzkoušeli všechny zbrusu nové funkce a vlastnosti. 

Co je nového v ADM 2.2:

Nové základní funkce:

Noční režim plánování: S plánováním nočního režim se již nemusí uživatelé přihlašovat pokaždé do ADM rozhraní, aby vypnuli nebo zanuli noční režim. Nyní stačí nakonfigurovat noční režim pouze jednou a vše ostatní se bude dít podle tohoto plánu.

Indikace hibernace HDD: Nově přidaná funkce umožní uživatelům jednoduše sledovat LED indikátory, aby zjistili, zda jsou jejich pevné disky v režimu spánku.

Komplexnější podpora UPS: Pokud připojená UPS detekuje výpadek proudu, NAS může nyní může být vypnut nebo jít do nouzového režimu za účelem ochrany systému. V nouzovém režimu systém zastaví všechny služby v souladu s běžnými postupy a odpojí všechny oddíly pro zálohování tak aby se zabránilo ztrátě dat a poškození. Tato funkce je dostupná pouze pro použití v modelech řady AS-6/7.

Vícejazyčné nazvy uživatelů: Uživatelská jména nyní podporují multibytové znakové sady, jako je čínština, japonština, korejština a cyrilika.

Nové aplikace v centru aplikací:

MiniDLNA: Rychlý multimediální server, který podporuje protokoly jako je DLNA a UPnP-AV. Při použití  UPnP klienta ( např. V Sony BRAVIA TV, PlayStation 3 ®, atd.) podporuje miniDLNA server multimediální formáty pro video, audio a obrázky přímo bez překódování z NAS. MiniDLNA je vysoce kompatibilní s širokou řadou typů souborů a nabízí velmi nízké využití procesoru. MiniDLNA nabízí snadnou instalaci a výkonné funkce, včetně úplného pozastavení, zastavení, přehrávání, přetáčení, rychle vpřed  a  podporu pro titulky SRT, SMI.

Photo Gallery: Fotogalerie je webové fotoalbum vyvinuté ASUSTORem s mnoha funkcemi, jako jsou integrované sdílení sociálních médií, přizpůsobitelné obaly alba, popisy, EXIF informace u fotografií, otáčení fotografií a jejich přehrávání (prezentace). Klíčová slova pro  alba a fotografie umožní větší flexibilitu pro třídění a správu fotografií. Navíc lze nastavit oprávnění pro přístup k těmto albům.

Google Drive: ADM podporuje Google Drive cloud servis umožňující snadnou integraci dat uložených na NAS s  Google Drive.

Doplňky pro Chrome a FireFox:

Download Helper: Download Helper je skvělý doplěk pro  Google Chrome a Firefox, který integruje Download Center a Takeasy aplikace. Umožňuje uživatelům dát pokyn NASu, aby stáhnul  vybrané soubory a videa, která objevíme při procházení webu. Download helper nabízí jednoduchý monitor pro snadnou kontrolu a správu základních úloh stahování.

Pro vice informací o ADM 2.2 Beta programu, navštivte: http://www.asustor.com

O ASUSTORu

Společnost ASUSTOR Inc  byla založena v roce 2011 jako dceřiná společnost ASUSTeK Computer Inc. Je předním inovátorem a výrobcem privátních cloud úložišť (Network Attached Storage) a kamerových systémů (Network Video Recorder). ASUSTOR je zaměřen na výrobu zařízení s nejkomplexnějším řešením zálohování a navíc s důrazem na jedinečné uživatelské zkušenosti.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.