Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 3. 2013, Ubisoft, Wii U
 

ConQuest entertainment a.s. s potěšením oznamuje, že jedna z nejočekávanějších her od francouzského vydavatele Ubisoft, Assassins Creed IV Black Flag, bude obsahovat české titulky pro platformy Xbox 360 a PlayStation 3. Assassins Creed IV Black Flag vychází pro Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U a PC. K dispozici hra bude 31. října 2013 pro Xbox 360, PlayStation 3 a Wii U.

„Jsme hrdí, že můžeme hru Assassins Creed IV Black Flag vydat s českými titulky.  Snažíme se vyjít vstříc fanouškům série Assassins Creed a jsme si jisti, že to s radostí přijmou,“ komentoval Michal Valkoun, president společnosti ConQuest entertainment.

Assassins Creed IV Black Flag vypráví příběh Edwarda Kenwaye, mladého Brita s touhou po nebezpečí a dobrodružství. Edward je nelítostný pirát a zkušený bojovník, který se zaplete do starověké války mezi templáři a asasíny. Hra se odehrává na počátku 18. století a obsahuje jména některých z nejznámějších pirátů historie jako Blackbeard či Charles Vane a zavede hráče na cestu po celé západní Indii v době, jenž je nazývána zlatý věk pirátů.

Pro více informací sledujte náš facebook https://www.facebook.com/ubisoftcze.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.