Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

24. 1. 2013, Novinky, Ubisoft
 

Assassin's Creed Brotherhood a Assassin's Creed Revelations nyní ve výhodném balení! Zahrajte si dva díly s Eziem za skvělou cenu.

Balení obsahuje:

  • Assassin's Creed Brotherhood

Ezio se vrací, aby se opět postavil mocnému řádu Templářů. Nyní coby mistr Assassinů se vydává na cestu do Říma, centra moci, mamonu a korupce, aby pronikl do samého srdce nepřítele. K poražení zkorumpovaných tyranů nebude však stačit pouze síla, ale také vůdcovské schopnosti, jelikož bude mít Ezio na povel celé Bratrstvo, které ho bude následovat po jeho boku. Pouze spoluprací mohou Assassini porazit své Templářské nepřátele.

 

  • Assassin's Creed Revelations

Hlavním hrdinou Assassin Creed Revelations bude opět master Asasínu, Ezio Auditore, kráčejíce ve stopách svého legendárního rádce, Altaira, na cestě k navrácení pěti starých pečetí, které mohou ovlivnit budoucnost bratrstva Asasínů. Půjde o nebezpečnou cestu, Ezio se tentokrát vydá do Konstantinopole, srdce Osmanské říše, kde rostoucí síla armády Templářů ohrožuje a postupně destabilizuje celou oblast.

 

Balení je nyní v prodeji s věkovým hodnocením PEGI 18.

 X360 Assassin's Creed Brotherhood + Assassin's Creed Revelations double pack

 PS3 Assassin's Creed Brotherhood + Assassin's Creed Revelations double packE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.