Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

19. 7. 2018, ASUSTOR, NAS servery, Novinka, Novinky
 

AS4002T i AS4004T přicházejí s unikátním designem s magnetickým předním panelem, který je odolný proti prachu a zároveň chrání pevné disky. Snadná instalace bez pouižití nářadí, oživení NAS pouze s mobilního telefonu, podpora výměny disků za chodu, vestavěný 10GBe port a nejnovější procesor Marvell Armada -7020 jsou skvělými benefity nových serverů.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Společnost ASUSTOR uvádí na trh dvě nová zařízení NAS. AS4002T a AS4004T jsou první spotřebitelské NAS, které integrují 10gb Ethernet s konektorem RJ45. AS4002T a AS4004T jsou první NAS na světě, které obsahují 64 bitový dvoujádrový procesor Marvell Armada Cortex-A72. Ve srovnání s předchozí generací procesorů nabízejí tyto NAS 3½krát větší výpočetní výkon. K dispozici je také 2GB paměti DDR4-2400, která je rychlejší a účinnější než DDR3. AS4002T i AS4004T mají 10gb Ethernetový port a dva porty Gigabit Ethernet, které vytvářejí rychlé síťové prostředí, které je desetkrát rychlejší než Gigabitová síť. Technologie agregace sítě může být také použita pro spojení tří portů RJ45 pro ztrojnásobení rychlosti gigabitového připojení bez 10 gb hardwaru.

Nové AS4002T a AS4004T přicházejí s úplně novým vzhledem. Přední panel je odnímatelný, krystalově černý magnetický panel, který je nejen esteticky příjemný, ale i odolný proti prachu. Ovládané vstupy jsou uspořádány kolem panelu pro optimalizaci přenosu tepla, zatímco vnitřní plástová struktura zesiluje oblast tlaku, aby nedošlo k poškození pevných disků před vnějším nárazem. Kromě toho oba modely podporují hot-swapping pevných disků. Pevný disk je plně zabezpečen pomocí držáku a pevný disk lze rychle nainstalovat nebo vyměnit bez jakéhokoliv nástroje.
 
Produktový manažer společnosti ASUSTOR Johnny Chen poukázal na to, že "Jak začátečníci, tak i profesionálové budou spokojeni s vynikajícím výkonem a komfortem, který přinesou tyto dva nové NAS. Za zmínku stojí, že je potřebná 10 Gigabitová síť a kompletní řada zařízení AS40 je cenově dostupná jak pro spotřebitele, tak pro firmy. Jsme velmi potěšeni, že jsme vydali NAS, který spotřebitelé i firmy budou považovat za jednu z nejlepších hodnot pro NAS. "
 
Série AS40 se prodává s nejnovější verzí ADM. Po inicializaci pomocí průvodce instalací lze tento plně vybavený ASUSTOR NAS okamžitě využít k tomu, abyste získali výhodu správy vzdálených úložišť, zálohování a sdílení dat kdekoli a kdykoli.
 
Společnost ASUSTOR poskytuje tříletou záruku na všechna zařízení NAS. Podrobné informace získáte u místního distributora.
 
AS4002T a AS4004T Specifikace:

Marvell Armada Cortex-A72 1.6GHz dvoujádrový procesor
2GB paměti DDR4-2400
2x porty Gigabit Ethernet
1x 10 gigabitový ethernetový port
Rychlost čtení až 1146 MB/s na RAID 5
Rychlost zápisu až 584 MB/s na RAID 5 
Přední panel USB 3.1 Gen1, tlačítko napájení, tlačítko pro zálohování jedním dotykem.
Zadní USB 3.1 Gen1
Podporuje hot swapping pevných disků
Instalace bez použití nástrojů
Podporuje hardwarové šifrování
Podporuje JBOD, jeden disk, a RAID úrovně 0 a 1, zatímco čtyři jednotky také podporují úrovně 5, 6 a 10
Podporuje až 12TB na pevný disk
Podporuje bezproblémovou migraci systému
Podporuje disky MyArchive

O společnosti ASUSTOR
 
Společnost ASUSTOR Inc. byla založena v roce 2011 na základě přímé investice společnosti ASUSTeK Computer Inc. Název značky ASUSTOR byl vytvořen kombinací názvu „ASUS“ a slova „Storage“. Společnost ASUSTOR je předním inovátorem a poskytovatelem řešení privátního cloudového úložiště (úložiště připojené k síti) a řešení střežení kamerami (síťový videorekordér). Rovněž se specializuje na vývoj a integraci souvisejícího firmwaru, hardwaru a aplikací. Naším cílem je poskytovat světu bezkonkurenční uživatelskou spokojenost a nejucelenější možnou nabídku řešení síťových úložišť.
 

Více o produktech Asustor řady AS40 :

https://www.asustor.com/cs/product?p_id=56
https://www.asustor.com/cs/product?p_id=57E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.