Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

26. 4. 2013, Tiskové zprávy, Ubisoft, Wii U
 

Ubisoft oznámil, že majitelé Wii U™ si mohou již nyní zdarma stáhnout aplikaci The Rayman Legends Challenges na Nintendo e-Shopu. Hráči si mohou užívat Online Challenges až do vydání plné hry Rayman Legends. Ta bude dostupná pro PlayStation®3 computer entertainment system, the Xbox 360® video game and entertainment system od Microsoftu, a Wii U™ od Nintenda od 30. srpna.

Aplikace, která zahrnuje Online Challenges mód hry Rayman Legends je dostupná exkluzivně pro majitelé Wii U úplně zdarma. V tomto módu najdou hráči denně a týdně updatované výzvy, ve kterých můžete soutěžit online s přáteli i hráči z celého světa!

Online Challenges mód zahrnuje: 

                 Bláznivý běh skrz zemi rozzuřených mrtvých, 
                 Závrať působící sjezd do nekonečné šachty, 
                 Rychlý a zběsilý sprint skrze nekonečnou věž, 
                 Synchronizovanou adventuru skrze Murfy’s Dungeon, což je výzva věnovaná Wii U GamePadu, kde jeden hráč ovládá hru jako Murfy na dotekové obrazovce a druhý ovládá klasickou postavu, jakou je třeba Rayman. 

Demo dovolí hráčům objevit a zlepšit jejich Awesomeness Level, která může být zvýšena vyhráním cupu na konci levelu. Čím větší cup vyhrajete, tím více získáte bodů. Podobně jako Experience level, budou hráči zvyšovat svou Awesomeness Level, aby odemkli  denní a týdenní Extreme Challenges, které jsou věnovány těm nejsoutěživějším hráčům Rayman Legends. Kromě toho mohou hráči sbírat lums (žlutý hmyz) během hry a odemknout si tak další exkluzivní postavy napříč hrou. 

Rayman Legends si udržuje půvab svých předchůdců a přidává k nim celou řadu chytrých a zábavných herních módů, nové postavy, nová prostředí a nový soundtrack. Cenami ověnčený tým tvůrců, designérů a hudebních skladatelů z Origins také přišel s pokročilým UbiArt motorem, který zahrnuje také multiúrovňovou hru, vylepšený systém osvětlení a rendrování hry, které přenáší grafiku Raymana na vyšší úroveň. 

Pro více informací navštivte: www.raymanlegends.com E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.