Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Professor Layton and The Miracle Mask vychází na Nintendo 3DS již 26.října

Archeolog a řešitel záhad profesor Layton se vrací ve zcela novém dobrodružství, které nás zavede hlouběji do profesorovi minulosti. Professor Layton and The Miracle Mask je nejnovější titul populární série adventur plných hádanek a v Evropě vychází 26.října 2012, exklusivně pro Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL.

[Celý článek]

Demo F1 2012 vychází již tento týden

Codemasters® dnes oznámil vydání dema -  již tento týden a to ještě před vydáním plné hry, která vychází 21. září pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC. Codemasters vypustil nový gameplay trailer, který připomíná klíčové momenty žhavého startu 2012 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™, ve kterém již známe prvních sedm vítězů.

[Celý článek]

SEGA a Gearbox oznámil nový multiplayerový režim pro Aliens: Colonial Marines

SEGA® Europe Ltd. a Gearbox Software oznámili Escape Mode, nový multiplayerový režim pro očekávaný trhák Aliens: Colonial Marines, který celosvětově vychází 12.2.2013. Escape Mode je již druhým konkurenčním multiplayerovým režimem v Aliens: Colonial Marines a stane se výzvou pro všechny hráče ve scénáři proti nejsmrtelnějším vesmírným zabijákům - Xenomorphům. 

[Celý článek]

Nový vývojářský deník F1 2012 představuje prvky umocňují zážitek Formule 1

Codemasters dnes vydal další část vývojářského deníku o tvorbě F1 2012, která vychází 21. září 2012 na Xbox 360, PlayStation 3 a PC. Nový vývojářský deník přibližuje pokrokovou fyziku, počasí, ozvučení a další prvky, které jsou představeny vedle in-game a real-life záběrů ve videu.

[Celý článek]

QNAP vydal pro své NAS servery  nový firmware 3.7

UMAX ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems, předním světovým výrobcem NAS serverů a monitorovacích systémů, oznamuje vydání nového firmwaru pro své NAS servery. Verze 3.7 zlepšuje možnosti managementu, podporuje nové mobilní aplikace, vylepšuje práci s Windows ACL a inovuje multimediální funkce.

[Celý článek]

Objevte nového bájného pokémona Keldeo

Od 7.9.2012 mohou fanoušci Pokémonů získat nově objeveného bájného pokémona Keldeo do svých her Pokémon Black Version nebo Pokémon White Version. Tento pestrobarevný, v boji neuvěřitelně silný Pokémon nemůže být chycen během běžné hry a bude distribuován pouze po velmi krátkou dobu. Hráči, kteří získají během akce originálního pokémona Keldeo, ho mohou později přenést do jedné z nových her Pokémon Black Version 2 nebo Pokémon White Version 2, které budou dostupné na pultech obchodů od 12. října. 

[Celý článek]

Ubisoft oznámil Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier Raven Strike DLC balíček

Ubisoft oznámil Raven Strike DLC balíček. Balíček Raven Strike nabídne návrat k tradičnímu pojetí série Ghost Recon, obsahuje větší mapy, komplexní mise a vyšší obtížnost. Obsahuje tři kampaně a novou mapu do módu Guerilla, každá je hratelná až se čtyřmi hráči. Raven Strike bude k dispozici od 11.9.2012 pro Xbox 360 a 12.9.2012 na PlayStation 3.

[Celý článek]

Sestry Cruzovy spojily své síly v New Super Mario Bros. 2

Penélope Cruz, herečka oceněná Oscarem, spojí své síly se svou sestrou a kolegyní herečkou, Mónicou Cruz v nové kampani pro New Super Mario Bros 2, prodej hry byl zahájen  dne 17.8.2012. V reklamní kampani uvidíte Mónicu a Pénelope sázející se mezi sebou o to, která sestra dokončí úroveň první. Sledujte celý trailer na oficiálním kanálu Nintenda.

[Celý článek]

Staň se hvězdou svého týmu ve hře Inazuma Eleven Strikers pro Wii

Vychutnej si svět Inazuma Eleven jako nikdy předtím. Inazuma Eleven Strikers chystá svůj debut na herní konzoli Wii 28. září 2012. Vytrénuj si svůj vysněný tým plný hvězdných hráčů z televizního seriálu Inazuma Eleven a užij si intenzivní fotbalové zápasy až pro 4 hráče.

[Celý článek]

3DS New Super Mario Bros. 2

New Super Mario Bros. 2 je klasickou dvourozměrnou hopsačkou, zasazenou do Houbového království. Jedná se tedy o typickou plošinovku ze staré školy s kníratým instalatérem Mariem v hlavní roli. New Super Mario Bros. 2 je nepřímým pokračováním prvního dílu z Nintenda DS a jako každý správný nástupce, i tato hra přináší celou řadu nových prvků. 

[Celý článek]