Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

28. 8. 2014, Nintendo, Novinka, Wii U
 

Dva stahovatelné balíčky plné nového obsahu zavítají do světa Mario Kart 8 pro Wii U a rozšíří tak herní možnosti série. Balíčky budou dostupné koncem listopadu 2014 a koncem května 2015, ale už nyní si je můžete zakoupit v předprodeji za 8€ jeden a nebo za 12€ oba najednou a dostat na své konzole tento rozšířený obsah, poprvé s postavičkami jako Link ze série The Legend of Zelda a nebo Isabelle – vesničanku ze série Animal Crossing.

 

Kromě těchto dvou nových obsahů si můžete samozřejmě také stáhnout již dříve ohlášené aktualizace, které do hry přidávají mnoho nových prvků, včetně tří nových aut  Mercedes-Benz dostupných zdarma -patří mezi ně: legendární Silver Arrow z třicátých let, 300 SL Roadster z padesátých let a moderní Mercedes-Benz GLA.  Můžete také používat mariokart.tv – webovou službu optimalizovanou pro chytrá zařízení, která byla také aktualizována, aby poskytovala hráčům více informací ze hry kdekoli a kdykoli – včetně možnosti zjistit, zda někdo s přátel nehraje zrovna Mario Kart 8 online.

 

Každý balíček dodatečného obsahu bude zahrnovat dva nové poháry - každý se čtyřmi tratěmi, které celkově zvyšují počet dostupných tratí o 50 procent. Může tam najít klasiky jako Wario’s Gold Mine ze hry Mario Kart Wii, stejně jako nové tratě, které probíhají ve světech The Legend of Zelda a Animal Crossing. Nová vozidla budou v každém balíčku i včetně Blue Falcon motokáry představující F-Zero frančízu v prvním balíčku dodatečného obsahu.

 

Majitelé Mario Kart 8, kteří si zakoupí oba balíčky budou mít přístup k osmi novým barvám Yoshiho a osmi novým barvám Shy Guye. K zakoupení balíčků před samotným vydáním mohou uživatelé s širokopásmovým připojením k internetu kliknout na novou "Shop" ikonu ve hře nebo stačí navštívit Nintendo eShop pro Wii U.

 

Balíčky s dodatečným obsahem budou zahrnovat následující obsah:


Balíček 1: The Legend of Zelda X Mario Kart 8 (Datum vydání: Listopad 2014) - €8.00[FN1] 

  • 3 Postavičky: Tanooki Mario, Cat Peach, Link
  • 4 Vozidla
  • 8 Tratí

 

Balíček 2: Animal Crossing X Mario Kart 8 (Datum vydání: Květen 2015) - €8.00[FN2] 

  • 3 Postavičky: Villager, Isabelle, Dry Bowser
  • 4 Vozidla
  • 8 Tratí

 

Balíček 1 + 2 v bundlu - €12.00[FN3] 

  • 6 Postaviček: Tanooki Mario, Cat Peach, Link, Villager, Isabelle and Dry Bowser
  • 8 Vozidel
  • 16 Tratí

 

Jako bonus k nákupu obou balení – v bundlu nebo po jednom - můžete získat osm různých barevných kombinací Yoshiho a Shy Guye, které mohou být okamžitě použity.

 

Pro více informací sledujet náš web http://www.mojenintendo.cz či facebook https://www.facebook.com/NintendoclubCZ.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.