Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kdo jsme? Jsme největší videoherní distributor, práce je pro nás hrou. Hledáme parťáky!

 

 • Skladníka

  Jsi fajn parťák? Tvojí náplní bude pečlivá, precizní a rychlá příprava zboží pro naše vážené zákazníky

 • Produkt manažera

  Máš po škole, přebíráš pracovní nabídky, hledáš místo, kde nebudeš jen podržtaškou? Pálí ti to, chceš se správně rozhodnout, abys nezakrněl/a a profesně rostl/a? Hledáš samostatnou práci, ve které budeš zodpovídat za svá rozhodnutí? Do you speak (and write) English? :-)
  Co nabízíme? Pojď si hrát s námi, bavíme se i elektronickými hračkami a výpočetní technikou. Tvojí zábavou bude zjišťování trendů, hledání a výběr produktů pro naše zákazníky, aby naše hračky rádi kupovali. Budeš přemýšlet jako podnikatel, honit tržby a mačkat náklady, jen u nás dostaneš podíl na kořisti. Sám/a si určíš, co a kdy budeš dělat. Důležitý je nakonec jen výsledek. Můžeš si kdykoliv přijít pro dobrou radu, tvojí prací se bavíme již desetiletí.

 • Chief Operating Officer

  Chtěl bys řídit tým lidí, či rovnou celou firmu a nedostal jsi příležitost? Umíš vycházet s lidmi, motivovat je a jsi mezi přáteli respektován? Máš povědomí o ekonomice podniku? Chceš přetavit své teoretické znalosti řízení v praxi?
  Dáme ti šanci! Budeš pravou (ale i levou :-)) rukou vedení společnosti. Postupně budeš nabývat znalosti a zkušenosti, jak se firma organizuje a řídí její rozvoj. Naučíme tě tahat za nitky a hrát šachovou partii tak, abychom ve krutopřísném světe obchodu vítězili.

V případě zájmu prosím pošli svůj životopis na adresu iveta.klasova@conquest.cz.