Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kdo jsme? Jsme největší videoherní distributor, práce je pro nás hrou. Hledáme parťáky na tyto pozice!

  • Nintendo - prodej hrou

Baví tě kontakt s lidmi, vyjednávání, vysvětlování a argumentace? Chceš si práci organizovat a sám sobě šéfovat? Ovládáš Word a Excel jako malou násobilku? Poradíš si s objednávkou, fakturou i dobropisem? Baví tě technika, hltáš novinky o hrách, výpočetní technice? Reading and writing in English is optional, stejně tak řízení auta je výhodou. Pokud máš navíc rád fajn vztahy v práci, pak jsi náš človek! Naše práce je hrou, naše práce nás baví! Přijď se bavit s námi a tlačit naše produkty do (prodejních) kanálů. :-) Tato baječná pracovní nabídka je na hlavní pracovní poměr a nejedná se o podomní prodej. My všichni jsme bývali absoloventy, pokud jsi jím i ty, neváhej nám napsat! 

  • Nintendo - posila PL týmu

Baví tě kontakt s lidmi, vyjednávání, vysvětlování a argumentace? Chceš si práci organizovat a sám sobě šéfovat? Poradíš si s objednávkou, fakturou i dobropisem? Máš polštinu jako rodný jazyk? Baví tě technika, hltáš novinky o hrách, výpočetní technice? Reading and writing in English is optional, stejně tak řízení auta je výhodou. Pokud máš navíc rád fajn vztahy v práci, pak jsi náš človek! Naše práce je hrou, naše práce nás baví! Přijď se bavit s námi a tlačit naše produkty do (prodejních) kanálů. :-) Tato baječná pracovní nabídka je na hlavní pracovní poměr a nejedná se o podomní prodej. My všichni jsme bývali absoloventy, pokud jsi jím i ty, neváhej nám napsat! 

  • Asistentka manažera

Poradíš si s objednávkou, fakturou i dobropisem? Baví tě kontakt s lidmi, vyjednávání, vysvětlování a argumentace? Chceš získat přehled v obchodních procesech pod vedením zkušeného kolegy? Máš chuť pracovat na svém rozvoji? Word a Excel jsou pro tebe jako malá násobilka? Pokud máš navíc rád fajn vztahy v práci, pak jsi náš člověk! Naše práce je hrou, naše práce nás baví. Tato báječná pracovní nabídka je na hlavní pracovní poměr. My všichni jsme bývali absolventy, proto neváhej nám napsat, pokud jsi jím i ty.

  • Produkt manažer

Máš po škole, přebíráš pracovní nabídky, hledáš místo, kde nebudeš jen podržtaškou? Pálí ti to, chceš se správně rozhodnout, abys nezakrněl/a a profesně rostl/a? Hledáš samostatnou práci, ve které budeš zodpovídat za svá rozhodnutí? Do you speak (and write) English? :-)
Co nabízíme? Pojď si hrát s námi, bavíme se i elektronickými hračkami a výpočetní technikou. Tvojí zábavou bude zjišťování trendů, hledání a výběr produktů pro naše zákazníky, aby naše hračky rádi kupovali. Budeš přemýšlet jako podnikatel, honit tržby a mačkat náklady, jen u nás dostaneš podíl na kořisti. Sám/a si určíš, co a kdy budeš dělat. Důležitý je nakonec jen výsledek. Můžeš si kdykoliv přijít pro dobrou radu, tvojí prací se bavíme již desetiletí.

  • Chief Operating Officer

Chtěl bys řídit tým lidí, či rovnou celou firmu a nedostal jsi příležitost? Umíš vycházet s lidmi, motivovat je a jsi mezi přáteli respektován? Máš povědomí o ekonomice podniku? Chceš přetavit své teoretické znalosti řízení v praxi?
Dáme ti šanci! Budeš pravou (ale i levou :-)) rukou vedení společnosti. Postupně budeš nabývat znalosti a zkušenosti, jak se firma organizuje a řídí její rozvoj. Naučíme tě tahat za nitky a hrát šachovou partii tak, abychom ve krutopřísném světe obchodu vítězili.

  • Nintendo – posila do HU týmu

Baví tě kontakt s lidmi, vyjednávání, vysvětlování a argumentace? Ovládáš Word a Excel jako malou násobilku? Poradíš si s objednávkou, fakturou i dobropisem? Baví tě technika, hltáš novinky o hrách, výpočetní technice? Máš maďarštinu jako rodilý mluvčí a domluvíš se i česky anebo slovensky? Reading and writing in English is optional, stejně tak řízení auta je výhodou. Pokud máš navíc rád fajn vztahy v práci, pak jsi náš člověk! Naše práce je hrou, naše práce nás baví! Přijď se bavit s námi a tlačit naše produkty do (prodejních) kanálů. :-) Tato báječná pracovní nabídka je na hlavní pracovní poměr a nejedná se o podomní prodej. My všichni jsme bývali absolventy, pokud jsi jím i ty, neváhej nám napsat! 

  • Nintendo, Pokemon marketing

Baví tě videohry ? Láká tě marketing ? Hledáš práci v oboru, který tě naplňuje ? Rád by ses podílel na marketingové kampani, kde figurují postavičky Mario, Luigi, Zelda i fenomenální Pokémoni ? Excel a Word jsou pro tebe hračkou ? Umíš s notebookem i e-maily ? Do you write and read English ? Na eventech a výstavách se cítíš jako ryba ve vodě. Komunikace, sociální sítě, novináři je tvou parketou Organizace a tah na branku pro tebe nejsou prázdné pojmy. Umíš se do akce zakousnout a samostatně dotahovat, dokončovat akce či projekty ? Pak jsi do ConQuestu náš člověk, neváhej nám napsat, i pokud jsi absoloventem.

  • Nintendo personalistka a HR

Hledáme právě tebe, empatického, milého, příjemného kolegu, kterého snem je uplatnění v personalistice. Chceš se podílet na hledání a výběru nových kolegů? Chceš následně spolupracovat na jejich vedení, analyzovat jejich výsledky a výkony? A mimo jiné navrhovat odměny za dosažené výsledky. Máš navíc talent na organizaci práce? Pak jsi náš člověk. Pokud jsi absolvent neboj se přihlásit, právě u nás můžeš profesně vyrůst.

  • Finanční účetní

Zakládáš si na pečlivosti, čísla a faktury jsou tvůj svět? Finanční účetnictví je oblast, která tě naplňuje a dává ti v životě smysl? Hledáš práci, která tě baví a chceš se v ní dále rozvíjet? U nás se můžeš ve světě čísel zdokonalit a realizovat. Navíc jsme kolektiv, který je přátelský, nápomocný a skvěle se navzájem doplňujeme. Pokud se chceš dlouhodobě účetnictví věnovat, tak neváhej a ozvi se nám.

  • Skladník

Jsi fajn parťák? Tvojí náplní bude pečlivá, precizní a rychlá příprava zboží pro naše vážené zákazníky

V případě zájmu prosím pošli svůj životopis na adresu iveta.klasova@conquest.cz.

Těším se na setkání.

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.