Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kdo jsme? Jsme největší videoherní distributor, práce je pro nás hrou. Nabízíme spolupráci jak na hlavní pracovní úvazek, tak i na pár hodin v týdnu. Nové kanceláře máme pár metrů od metra Hloubětín na trase B. Pokud jezdíš autem, máme vlastní parkovací místa. Standardem jsou u nás 4 týdny dovolené + 5 dní sick day, stravenky, firemní notebook, telefon s neomezeným tarifem i pro soukromé účely, kratší páteční pracovní doba, a hlavně super atmosféra v přátelském kolektivu.

Průběžné hledáme parťáky na tyto pozice:


Account manažer CZ, HU, PL

Co tě čeká: Budování vztahů se stávajícími zákazníky. Identifikace nových obchodních příležitostí u stávajících zákazníků. Rozvíjení obchodních aktivit na českém trhu. Tvorba nabídek a kalkulací, příprava reportů. Zpracování objednávek. Práce v interním informačním systému. Pokud máš navíc aktivní Polštinu nebo Maďarštinu, můžeme tě integrovat do těchto mezinárodních týmů.

Administrativní podpora obchodního týmu

Máš zkušenosti s administrativou a práci si dokážeš zorganizovat? Baví tě čísla a analytické myšlení je tvé druhé já? Umíš si pohlídat termíny a včasné odevzdávání práce je pro tebe na prvním místě? Čeká tě zpracovávání reportů, práce v Excelu a interním systému, zpracovávání objednávek, vystavování faktur, zápočty, párování plateb atd.

E-commerce manažer

Co tě čeká: Analýza produktového portfolia na e-shopu, identifikovat příležitosti a spolupracovat s oddělením nákupu. Vytváření prodejních akcí ve spolupráci s obchodním oddělením, pricing. Navrhování vylepšení procesů e-shopu v rámci objednávání zboží, logistiky, výdejů. Navrhování nových funkcionalit na frontendu i backendu, zadávat úkoly externím programátorům a testovat nasazení úprav. Komunikace s mkt oddělením. Pravidelný reporting. Zastřešení všech e-shopů v rámci firmy.

Finanční účetní

Co tě čeká: Účtování svěřené agendy (interní doklady, závazky, pohledávky). Správa a účtování PayPal a karet online. Tvorba a účtování zápočtů. Párování hromadných plateb a správa zákaznických sald. Pomoc se zpracováním měsíčních podkladů pro DPH, Intrastat atd.

Marketingový specialista

Co tě čeká: Velké množství úkolů, které je třeba rozklíčovat, pevně uchopit, zorganizovat a dotáhnout do úspěšného konce. Monitoring, optimalizace, analýzy a vyhodnocování kampaní, reporting. Vyjednávání, komunikace, prezentace.

V případě zájmu prosím pošli svůj životopis na adresu zaneta.prokopova@conquest.cz.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.