Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

XONE S 1TB + PUBG + GOW Ultimate + Halo 5

D
Kód:
MSOH00087
EAN (čárový kód):
8595142716091
Počet ks v balení:
2
Hmotnost:
4.5 kg
Objem:
10 l
Značka:
Microsoft

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Výrobce Microsoft

Obsah balení

  • konzole Xbox One S, 1 TB, bílá
  • hra PlayerUnknown's Battlegrounds
  • hra Gears of War Ultimate Edition
  • hra Halo 5
  • 1x Xbox One S bezdrátový ovladač, bílý
  • napájecí kabel, HDMI kabel

PlayerUnknown's Battlegrounds

Tvůrci nejlépe prodávané hry pro PC PlayerUnknown's Battlegrounds přináší hráčům kompetitivní boj o vlastní přežití, ve kterém půjde o to, kdo zůstane jako poslední naživu. Vykrádejte zásoby, hledejte zbraně a vybavte se, abyste mohli zaútočit na konkurenci sami nebo v týmové četě. Staňte se jediným přeživším v adrenalinové hře plné neočekávaných a intenzivních okamžiků.

Gears of War Ultimate Edition

Jestliže jste nikdy nehráli originální Gears of War, a nebo jste ho milovali tak, že byste si ho zahráli znovu, pak je pro to nyní ten nejlepší čas. Gears of War: Ultimate Edition je kompletně remastrovaná verze v rozlišení 1080p, 7.1 zvuku a pěti kampaňovými misemi, které na konzoli nikdy nevyšly.

Halo 5

Zažijte nejdramatičtější Halo příběh dosud v tomto kooperativním eposu až pro 4 hráče, který se rozprostírá na třech světech. Tajemná a nezastavitelná síla ohrožuje celou galaxii, koloniální světy jsou nečekaně napadeny. Mír je v troskách. Boj o přežití pokračuje. V novém dílu série se Master Chief opět vrací, aby zabránil zničení galaxie. Pokračování kultovní série s sebou přináší i několik novinek včetně speciálních módů pro více hráčů.

Xbox One S

Herní systém vše v jednom, který k vám domů přináší dokonalou zábavu. Konzole Xbox One S plně podporuje 4K UHD videa a HDR kvalitu. Je o 40% menší než její předchůdce, ale navíc se pyšní integrovaným napájecím zdrojem a úložištěm o kapacitě 1 TB. V balení s herní konzolí navíc najdete vylepšený bezdrátový herní ovladač v bílé barvě, hry PlayerUnknown's Battlegrounds, Gears Of War Ultimate Edition a Halo 5, napájecí kabel a HDMI kabel.​