Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

XONE S 1TB + Forza Horizon 4 + 150 Kč Fortnite

D
Kód:
MSOH00098B
EAN (čárový kód):
8595142717968
Počet ks v balení:
2
Hmotnost:
4.15 kg
Objem:
10 l
Značka:
Microsoft

Zboží nelze zakoupit.

Zboží má poškozený obal, je funkční a nepoškozené. Zboží můžete reklamovat do 2 let od zakoupení. 

 

Obsah balení

  • konzole Xbox One S, 1 TB, bílá
  • hra Forza Horizon 4
  • Herní měna pro Fortnite v hodnotě 150 Kč
  • 1x Xbox One S bezdrátový ovladač, bílý
  • napájecí kabel, HDMI kabel

Forza Horizon 4

Zakuste dynamická roční období ve sdíleném, otevřeném světě, nechte se unést překrásnými scenériemi, vybudujte si sbírku více než 450 aut a staňte se superhvězdou festivalu Horizon na území historické Británie.

Fortnite

Fortnite je bezplatná, neustále se vyvíjející hra pro více hráčů, kde vy a vaši spoluhráči bojujete do posledního muže nebo spolupracujete na vytvoření svého snového světa Fortnite. Hrajte režimy Battle Royale a Creative ZDARMA. Stáhněte nyní a vrhněte se do akce.

Xbox One S

Herní systém vše v jednom, který k vám domů přináší dokonalou zábavu. Konzole Xbox One S plně podporuje 4K UHD videa a HDR kvalitu. Je o 40% menší než její předchůdce, ale navíc se pyšní integrovaným napájecím zdrojem a úložištěm o kapacitě 1 TB. V balení s herní konzolí navíc najdete vylepšený bezdrátový herní ovladač v bílé barvě, hru Forza Horizon 4 a herní měnu do oblíbené hry Fortnite v hodnotě 150 Kč, napájecí kabel a HDMI kabel.


Speciální přání


captcha image

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.